22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

iPhone 15 Pro zamienia opcje w kolorze złotym, fioletowym, gwiezdnej szarości i niebieskim na tytanowe wykończenie

iPhone 15 Pro zamienia opcje w kolorze złotym, fioletowym, gwiezdnej szarości i niebieskim na tytanowe wykończenie

Kiedy Apple zaprezentuje we wrześniu linię iPhone’a 15 Pro, nie będzie ona już oferowana w opcji w kolorze złotym. 9 do 5Mac uczyć się. 9 do 5Mac Potwierdził także ze źródłami kolory, które zostaną dodane do nowego składu w przyszłym miesiącu.

iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max rozpoczynają erę tytanu. Oprócz tego, że iPhone będzie wyróżniał się wizualnie, zmiana materiałów zmniejszy wagę każdego iPhone’a w porównaniu do jego poprzedników ze stali nierdzewnej.

Rezygnując ze stali nierdzewnej, Apple przestanie także używać złota jako opcji kolorystycznej. Od czasu iPhone’a XS w 2018 roku Apple oferuje opcję ze stali nierdzewnej w kolorze złotym.

Zamiast złota Apple zastosuje nową powłokę tytanową. Oprócz czerni i srebra Apple wprowadzi nową opcję w kolorze gwiezdnej szarości, która odzwierciedla naturalny kolor tytanu.

iPhone 15 Titans Pro!

Wierzymy również, że Apple będzie promować nowy granatowy kolor tytanowych iPhone’ów 15 Pro i iPhone 15 Pro Max. I to będzie wyjątkowy kolor roku, zastępujący głęboki fiolet, a nie karmazyn, o którym słyszeliśmy wcześniej.

Jeśli chodzi o iPhone’a 15 i iPhone’a 15 Plus, spodziewamy się, że Apple zaoferuje pięć opcji kolorystycznych dla linii nieprofesjonalnej: czarny, zielony, niebieski, żółty i różowy. Apple zazwyczaj dodaje dodatkowego koloru linii również na wiosnę.

Oczekujemy, że Apple zaprezentuje rodzinę iPhone’ów 15 12 września. Apple prawdopodobnie ogłosi oficjalnie datę między wtorkiem 29 sierpnia a wtorkiem 5 września.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.

READ  Platforma wirtualizacji firmy Apple to świetny, darmowy sposób na testowanie nowych wersji beta systemu macOS