16 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Inteligentne WiFi uruchomione w Polsce i Holandii Infrastruktura | Aktualności

Prawie trzy miliony klientów w oddziałach Liberty Global w Polsce i Holandii otrzymają bezpłatne aktualizacje nowych inteligentnych usług WiFi, które zapewnią szybkie i stabilne połączenia ze wszystkimi ich urządzeniami.

lgwifiUsługi te są wprowadzane we współpracy z Bloom, dostawcą platformy Sass Experience Platform. Liberty Global inwestuje w Bloom od 2014 roku za pośrednictwem swojego ramienia inwestycyjnego, Liberty Global Ventures.

Ponad dwa miliony klientów Vodafone Ziko w Holandii będzie miało natychmiastowy dostęp do usługi, a 850 000 polskich klientów UBC otrzyma ją do końca miesiąca. Pozwala to skonfigurować adaptacyjną sieć Wi-Fi typu mesh, która automatycznie przełącza się na najlepszą przepustowość, wybiera optymalny punkt dostępu Wi-Fi i optymalizuje sygnał do użytku domowego lub biurowego.

Wraz z inteligentnymi projektami botów WiFi Bloom, użytkownicy mogą uzyskać w pełni zoptymalizowany sygnał WiFi w dowolnym miejscu w domu. Aplikacja Connect firmy Liberty Global – znana również jako Smart WiFi w Holandii i aplikacja UBC Connect w Polsce – oprogramowanie adaptacyjne WiFi Blooma i sztuczna inteligencja – będą stale optymalizować sieć za pośrednictwem chmury. Świetne wrażenia na każdym urządzeniu.

READ  Napięcie rośnie po tym, jak Polska wzywa ambasadora Izraela w związku z atakiem na konwój z pomocą w Strefie Gazy – sekcja angielska