22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

In-N-Out Burger zamknął swoją lokalizację w Oakland ze względu na przestępczość i kwestie bezpieczeństwa

In-N-Out Burger zamknął swoją lokalizację w Oakland ze względu na przestępczość i kwestie bezpieczeństwa

Dziękuje za przeczytanie!
Nie przegap tej oferty


Uzyskaj standardowy dostęp cyfrowy, aby cieszyć się tym artykułem i nie tylko

In-N-Out Burger zamyka swoją jedyną restaurację w Oakland, powołując się na utrzymujące się problemy przestępczości pomimo „podejmowania wielokrotnych kroków w celu stworzenia bezpieczniejszych warunków” dla klientów i pracowników w lokalizacji Oakport Street popularnej sieci fast foodów.

W oświadczeniu Denny Warnick, dyrektor operacyjny In-N-Out, powiedział, że klienci i pracownicy „regularnie padają ofiarą włamań do pojazdów, uszkodzeń mienia, kradzieży i napadów z bronią w ręku” w lokalizacji w pobliżu międzynarodowego lotniska w Oakland. Ostatnim dniem In-N-Out w Auckland będzie 24 marca.

„Jesteśmy wdzięczni lokalnej społeczności, która wspiera nas od ponad 18 lat i zdajemy sobie sprawę, że zamknięcie placówki ma negatywny wpływ na naszych współpracowników i ich rodziny” – powiedział Warnick. „Ponadto jest to ruchliwa i dochodowa lokalizacja dla firmy, ale naszym najwyższym priorytetem musi być bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych klientów i partnerów – i nie możemy wymagać od nich odwiedzania lub pracy w niebezpiecznym środowisku”.

Zobacz więcej na temat wiadomości Mercury