3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Holandia vs.  Polska – Raport z meczu piłki nożnej – 11 czerwca 2022 r.

Holandia vs. Polska – Raport z meczu piłki nożnej – 11 czerwca 2022 r.

Davey Klaassen I Denzil Dumfries Holandia strzeliła 2:2 w drugiej połowie, kiedy zmierzyła się 2:2 z Polską w zabawnym starciu Ligi Narodów A w sobotę.

Kapitan domu Memphis Debe Przepuścił rzut karny za późno, który przyniósłby jego drużynie trzy punkty, gdy trafił w słupek, ale w rezultacie holenderska pierwsza grupa czwarta jest o trzy przed Belgią i Polską z siedmioma punktami w trzech meczach.

– Piłka nożna na ESPN +: FC Daily | Piłka nożna Ameryka
– Brak ESPN? Otrzymać natychmiastowy dostęp

Polacy, szukający po raz pierwszy zwycięstwa z gospodarzami w Holandii, objęli prowadzenie 2:0 za urodzonym w Anglii Mattym Cashem i na przerwie. Piotr Zieliński Ku uciesze swoich pokaźnych kibiców podróżujących po stadionie strzelił.

Ale w szaleńczych pięciu minutach Polacy strzelili drugiego gola, a Holandia szybko odpowiedziała podwójnym uderzeniem, po czym zmarnowała spóźnioną szansę na powrót gospodarzy.

Holandia gości Walię we wtorek w finale tego międzynarodowego okna, a Polska tego samego wieczoru powita Belgię.

„Przeoczyłem to, niestety może się to zdarzyć” – powiedział Debay NOS. „Teraz wydaje się, że to porażka. To ciężki mecz. Polska była idealna, a miejsca siedzące były bardzo małe.

„Ale pokazaliśmy, że w nas jest walka i nadal sobie ufamy, ale dzisiaj było ciężko.

„0-2 było ciosem psychicznym, ale dobrze sobie z tym poradziliśmy. To nie jest nasz najlepszy mecz, ale walczyliśmy dalej”.

Polska była bez amuletu Robert Lewandowski Napastnik został wykluczony z powodu kontuzji, ale Cash objął prowadzenie 19 minut po zdobyciu swojego pierwszego gola w reprezentacji.

Wyjął piłkę z pudełka i wystrzelił ją nisko w przeciwległy dolny róg.

Publiczność podwoiła swoją przewagę w ciągu zaledwie kilku minut w drugim okresie Presmisław Frankowski Pułapka ofsajdowa została trafiona i nagrana na taśmę dla Zilinsky’ego.

READ  Polska potępia Białoruś za niszczenie polskich cmentarzy

Holandia wpadła na natychmiastową odpowiedź, a Klaassen wykończył z sześciu jardów po wyjęciu z pudełka. Dumfries strzelił trzy gole w ciągu pięciu szalonych minut, kiedy wpadł do siatki po podaniu Deboya.

Kiedy uznano, że Cash poradził sobie z piłką w polu karnym, gospodarze mieli większe szanse na wygraną.

Ale Debe, który był zły przez całą noc, był pierwszym graczem, który stracił trzy rzuty karne dla Holendrów, rzucając karę poza słupek.