18 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Helldivers 2 „przygląda się” kwestiom śledzenia i prezentacji postępów

Helldivers 2 „przygląda się” kwestiom śledzenia i prezentacji postępów

W Helldivers 2 „występuje drobna przerwa”, która wpływa na śledzenie postępów.

Deweloper Arrowhead potwierdził dziś problem w mediach społecznościowych, ogłaszając, że zespół „analizuje problem”.

Relacja Helldivers 2 na temat zwiastuna DutyObejrzyj na YouTube

„Piekielni nurkowie! Nasze galaktyczne systemy wojenne doświadczają niewielkiej awarii po zniszczeniu układu dalekiego zasięgu na Vernen Wells” – czytamy na Twitterze.

„W tym czasie Twoje wysiłki edycyjne mogą nie być śledzone, a postęp może nie być poprawnie wyświetlany. Nasze zespoły badają problem w chwili obecnej!”

W chwili pisania tego tekstu firma Arrowhead nie potwierdziła jeszcze, kiedy problem zostanie załatany, ani nie zapewniła graczom żadnego obejścia, a w ciągu czterech godzin od opublikowania tweeta nie było żadnych dalszych aktualizacji.

Jak zawsze, poinformujemy Cię, gdy tylko dowiemy się więcej. Jednak na razie spodziewaj się, że postępy nie będą śledzone, dopóki problem nie zostanie całkowicie rozwiązany.

Dyrektor generalny Arrowhead, Johan Pilestedt, powiedział niedawno, że studio musi upewnić się, że naprawia wszelkie błędy i nadal dodaje nową zawartość, aby „pozostać na bieżąco”.

Wypowiadając się na Reddicie, Pilestedt powiedział, że biorąc pod uwagę „konkurencyjność branży”, zespół musiał dołożyć wszelkich starań, aby zapewnić długowieczność swojej ulubionej grze przez fanów.

READ  System AI tworzy pierwsze od ponad dekady udoskonalenia sortowania kodu - Ars Technica