12 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Hawk Tuah Girl”: Oto, ile Hayley Welsh zarabia na występach w Nowym Jorku

„Hawk Tuah Girl”: Oto, ile Hayley Welsh zarabia na występach w Nowym Jorku

Hayley Welch, znana jako „Dziewczyna Hawk Toah”, zarabia tysiące dolarów podczas publicznych występów w Nowym Jorku. 23-latka zyskała sławę po tym, jak jej uliczny wywiad dla Tim & Dee TV stał się wirusowy. Kontrowersyjna porada Welsh dotycząca seksu – „Podczep sobie tyłek i napluj na to” – wywołała poruszenie w mediach społecznościowych. Welch nie tylko cieszy się nowo zdobytą sławą, ale także zarabia mnóstwo pieniędzy!

Ile zarabia dziewczyna Hock Toah?

Dziewczynka z Hock Tuah twierdziła, że ​​jej rodzice uznali jej film za zabawny, ponieważ wiedzieli, że może powiedzieć wszystko. (X@planbriuncut)

Według „New York Post” Welch ma wystąpić na trzech koncertach w Nowym Jorku, w tym w występie w słynnym motelu Memory, którego łączny koszt wyniesie ponad 30 000 dolarów. W sobotę 13 lipca popularny artysta zorganizuje dzienne wydarzenie w popularnej lokalizacji w East Village. Ceny biletów na przyjęcie dla fanów będą wahać się od 45 do 55 dolarów.

Twoje życzenia pomogły Indiom zwyciężyć — przeżyj ponownie niesamowitą podróż Indii w Pucharze Świata T20. Kliknij tutaj

Przeczytaj także: Kim jest dziewczyna Hock Toa? Dowiedz się o słynnej dziewczynie, Hayley Welsh, i o tym, jak wykorzystuje swoją sławę

Gazeta dodała, że ​​Welch ma także zatrzymać się w „Ugly Duckling” w Long Beach i „Bull Smith’s Tavern” w Smithtown. Te występy w Nowym Jorku mają miejsce zaledwie tydzień po tym, jak Zach Bryan wykrzyknął na scenie „Hawk Tuah Girl” podczas swojego koncertu w Nashville. Welch występuje na scenie na stadionie Nissan w ramach trasy koncertowej 28-letniego piosenkarza The Quittin’ Time.

Przeczytaj także: Dziewczyna Hawk Tuah dołącza do Zacha Bryana na scenie podczas trasy Quittin Time Tour w Nashville. świadek

Na swoim pierwszym dużym wydarzeniu, podczas którego dołączyła do Bryana, aby wykonać jego ulubioną piosenkę fanów „Revival”, Welch przebrała się za kowboja. Trzymała w dłoni butelkę piwa i była ubrana w biały krótki top i podarte jeansowe szorty w tym samym kolorze. Całość uzupełniła wysokimi do kolan białymi kowbojskimi butami i dużym kapeluszem.

READ  Carl Weathers zawołał Ginę Carano po nakręceniu filmu „The Mandalorian” – Deadline

Welch podpisał także kontrakt z firmą zarządzającą muzyką The Penthouse, której założyciel, Johnny Forster, powiedział w oświadczeniu dla The Hollywood Reporter: „Świat oszalał na punkcie Halle! Jestem podekscytowany, że nasz zespół może pomóc w kierowaniu tym statkiem kosmicznym. Wszyscy podcasterzy są zachwyceni dobrze, spędź pięć minut. „Wystarczy kilka minut z nią, a zrozumiesz, dlaczego jest ulubienicą Ameryki”.