22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Halle Berry otrzymała od kierownictwa Fox fałszywy scenariusz, gdy próbowała podpisać z nią kontrakt na film X-Men: Ostatni bastion z 2006 roku

Halle Berry otrzymała od kierownictwa Fox fałszywy scenariusz, gdy próbowała podpisać z nią kontrakt na film X-Men: Ostatni bastion z 2006 roku

Napisane przez Adama S. Opłata za Dailymail.com

01:53 16 października 2023 r., aktualizacja 02:09 16 października 2023 r.

  • Reżyser Matthew Vaughn (52 lata) mówił o opuszczeniu kina w związku z tą sprawą
  • Reżyser powiedział, że podsłuchał, jak dyrektorzy studia planowali wprowadzić Perry’ego w błąd, aby kręcił filmy
  • Perry (55 l.) będzie kontynuował swój powrót do serii filmowej filmami X-Men: Przeszłość, która nadejdzie z 2014 roku; Następnie współpracował z Vaughnem przy filmie Kingsman: Złoty krąg

Kierownictwo Fox przekazało Halle Berry fałszywy scenariusz, próbując wprowadzić ją w błąd, aby podpisała kontrakt na występ w filmie X-Men: Ostatni bastion z 2006 roku.

Reżyser Matthew Vaughn (52 l.) podczas sobotniego przemówienia przed panelem podczas New York Comic Con w Javits Center w Nowym Jorku przedstawił nowe szczegóły dotyczące swojego odejścia z filmu w 2005 roku.

Vaughn wyjaśnił, jak dyrektorzy Fox, która po latach sprzedała swoje obiekty rozrywkowe Disneyowi, stworzyli fałszywy scenariusz, który ich zdaniem spodobałby się 57-letniej zdobywczyni Oscara, która grała w serialu Storm/Ororo Munroe.

„Pomyślałem, że gdyby zrobić coś takiego nagrodzonej Oscarem aktorce grającej Storm, zrezygnowałbym; myślałem, że jestem mielony” – powiedział Vaughn podczas dyskusji panelowej podczas wydarzenia. Raport z HollywoodS.

Vaughn powiedział, że chcąc umocnić Perry’ego w projekcie, Fox stworzył rozszerzony scenariusz skupiony wokół postaci Perry’ego Storma. Zawierał ogromną sekwencję na początku filmu i elementy historii, których tak naprawdę nie mieli zamiaru uwzględnić w produkcie końcowym.

Najnowsze: Kierownictwo Fox przekazało Halle Berry (57 l.) fałszywy scenariusz, próbując wprowadzić ją w błąd, aby podpisała kontrakt z filmem X-Men: Ostatni bastion z 2006 roku, powiedział w sobotę 52-letni reżyser Matthew Vaughn. Perry został sfotografowany w zeszłym miesiącu w Nowym Jorku
Reżyser opowiedział tę historię podczas sobotniego przemówienia na New York Comic Con w Javits Center w Nowym Jorku

„To jeden z głównych powodów, dla których opuściłem X-Men 3, a to prawdziwa historia: Hollywood jest naprawdę polityczne i dziwne” – powiedział reżyser. „Poszedłem do biura dyrektora i zobaczyłem scenariusz X3. Był grubszy. Zapytałem: «Co to za wersja robocza?» A oni na to: «Nie przejmuj się tym».

READ  Kylie Jenner skrytykowała za 12-minutowy lot prywatnym odrzutowcem

Vaughn, który wyreżyserował takie filmy jak The King’s Man z 2021 r., Kingsman: Złoty krąg z 2017 r. i Kingsman: Tajne służby z 2014 r., powiedział, że przeczytał sekwencję, która miała przekonać gwiazdę Balu potworów do wyrażenia zgody na ponowne zagranie w filmie franczyzowa. .

„Chwyciłem go, otworzyłem pierwszą stronę i było tam napisane: «Afryka»” – powiedział Vaughn. „Dzieci umierają bez wody, a burza wywołuje burzę, aby ocalić te wszystkie dzieci” – pomyślałam, że to bardzo fajny pomysł.

Kontynuował: Zapytałem: Co to jest? Powiedzieli: „To jest scenariusz Halle Berry, ponieważ jeszcze się nie podpisała. Ona chce, żeby taki był. Gdy tylko go podpisze, wyrzucimy go do kosza”.

Perry ostatecznie zgodził się zagrać w filmie, dołączając do obsady, w skład której wchodzili Patrick Stewart, Hugh Jackman, Famke Janssen, Ian McKellen, Kelsey Grammer i Elliot Page.

Vaughn początkowo zastąpił w serii reżysera X2 Bryana Singera, a ostatecznie w filmie z 2006 roku został zastąpiony przez Bretta Ratnera.

Według danych film odniósł sukces finansowy, zarabiając 234 miliony dolarów w kasie krajowej i 460 milionów dolarów na całym świecie. Mojo kasowe.

Perry kontynuował swój powrót do serii filmowej w X-Men: Days of Future Past z 2014 roku; Następnie współpracował z Vaughnem przy filmie Kingsman: Złoty krąg.

Vaughn podał nowe szczegóły dotyczące swojego odejścia z filmu w 2005 roku
Zdobywczyni Oscara zagrała w serii Storm/Ororo Munroe
Perry ostatecznie zgodził się zagrać w filmie, dołączając do obsady, w skład której wchodzili Patrick Stewart, Hugh Jackman, Famke Janssen, Ian McKellen, Kelsey Grammer i Elliot Page.
Perry’ego i gwiazdę Jackmana promowano film w Cannes we Francji w 2006 roku

Vaughn powiedział, że jego przyszłe perspektywy zawodowe zostały zagrożone, gdy odszedł od filmu Krzyk ekranu.

Wrócił do serii przy X-Men: First Class z 2011 roku, mówiąc, że praca nad filmem Kick-Ass z 2010 roku przywróciła mu łaski studyjnej dęty.

„Facet, który powiedział: «Nigdy więcej nie będziesz pracować w tym mieście», obejrzał Kick-Ass i trzeba przyznać, że zadzwonił do mnie i powiedział: «Nie miałem tego na myśli, kiedy to mówiłem»” – reżyser powiedział.