31 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gry PlayStation Plus ujawnione w maju 2023 r

Gry PlayStation Plus ujawnione w maju 2023 r

Sony ujawniło swoją ofertę gier PlayStation Plus na maj 2023 r., w tym Chivalry 2 (PS4 i PS5), GRID Legends (PS4 i PS5) oraz Descenders (PS4).

Trzy mecze Na oficjalnym blogu PlayStation Będzie dostępny do pobrania dla wszystkich subskrybentów PlayStation Plus bez dodatkowych opłat od 2 maja do 6 czerwca.

Legendy sieci

GRID Legends to tytuł wyścigowy z 2022 roku od Codemasters, który zawiera tryb fabularny na żywo podobny do filmu dokumentalnego Driven to Glory, a także nowe tryby wyścigów, demo dla 22 graczy i duży tryb kariery. W naszej recenzji IGN 7/10 nazwaliśmy tę grę „zdecydowanym krokiem naprzód” w stosunku do jej poprzedników, które przedstawiają ponad 20-letnią historię franczyzy.

Jeździectwo 2

Tymczasem Chivalry 2 stawia na wieloosobowe podejście do średniowiecznej walki, zanurzając graczy w wielkoskalowych bójkach dla 64 graczy, którzy rywalizują o szereg celów na rozległych mapach. Gracze mogą wybierać spośród 12 klas, z których każda ma swoje mocne i słabe strony oraz style gry. Wersja gry na PS5 również korzysta z odtwarzania 4K 60 klatek na sekundę.

potomek

Deweloper RageSquid’s Descenders, twórca gier niezależnych, uzupełnia ofertę PlayStation na maj, która zawiera „dogłębną fizykę” w połączeniu z generowanymi proceduralnie poziomami swobodnego spadania. Gracze mogą odblokowywać nowe motocykle i stroje dzięki ulepszonemu „systemowi reputacji” online w tej „łatwej do zdobycia, trudnej do opanowania” grze.

Abonenci PlayStation Plus mają również czas do poniedziałku (1 maja) na pobranie oferty z zeszłego miesiąca, która obejmuje Meet Your Maker firmy Behavior Interactive, Sackboy: A Big Adventure i Tails of Iron, zanim zniknęły.

Anthony jest niezależnym współpracownikiem zajmującym się wiadomościami naukowymi i grami wideo dla IGN. Ma ponad osiem lat doświadczenia obejmującego przełomowe osiągnięcia w wielu dziedzinach nauki i absolutnie nie ma czasu, aby cię oszukać. Śledź go na Twitterze @BeardConGamer