12 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Grupa Sumo zwolniła 15 procent siły roboczej w Kanadzie, Polsce i kilku innych krajach

Grupa Sumo zwolniła 15 procent siły roboczej w Kanadzie, Polsce i kilku innych krajach

Aktualizacja (11.06.24): Timbre Games, spółka zależna Grupy Sumo, została całkowicie zamknięta.

Teraz Byli pracownicy Ze studia opublikowano wiadomość LinkedInZ wiodącym partnerem w dziedzinie talentów Jacqueline Adair Chorych jest 80 osób.

„Staliśmy w obronie naszych przekonań i wartości i szybko wyrobiliśmy sobie markę w branży” – napisał. „Wspólnie dobrze się bawiliśmy i połączyliśmy głębokie więzi. Nie bez naszych problemów związanych z dorastaniem, ale razem, otwarcie i otwarcie, stawiliśmy im czoła”.

Barwa obrócona wewnątrz 2021i służył jako rozszerzenie Pipeworks Studio. Studio z Vancouver, kierowane przez absolwenta EA, Joe Nicholsa, miało na celu tworzenie gier akcji i symulacyjnych.

Zamknięcie Timbre i innych studiów, powiedział Adair, „służy jedynie inwestycjom krótkoterminowym i w dłuższej perspektywie obniży jakość i dostępność talentów w branży”.

„Te ogromne zmiany w branży nie mogą pozostać bez konsekwencji” – podsumował. […] Zachęcam każdego, kto został zwolniony w tej branży, aby nie pozwolił, aby ta absurdalna faza przyćmiła jego światło. Jesteś niesamowity i zasługujesz na to.”

Oryginalna historia: The Zespół sumo Zwolni 15 procent swoich pracowników w różnych spółkach zależnych. Chociaż nie podano dokładnej liczby, firma stwierdziła, że ​​będzie to miało wpływ na biura w Kanadzie, Polsce, Indiach, Czechach i Wielkiej Brytanii.

W swoim ogłoszeniu Sumo stwierdziło, że mają na niego wpływ bieżące problemy w branży sportowej i „działania restrukturyzacyjne w całej firmie”. Mówi się, że cięć dokonano pomimo rozważenia „każdej alternatywy”.

„To był niezwykle wymagający proces dla wszystkich osób zajmujących się sumo” – napisano. „Obecnie skupiamy się na wspieraniu naszych ludzi i współpracy z partnerami nad ich grami, abyśmy mogli wyjść z tego trudnego okresu gotowi na przyszłość”.

Grupa Sumo z siedzibą w Sheffield i spółką zależną Tencent jest znana przede wszystkim ze swoich spółek zależnych, takich jak Sumo Digital, Chiński pokój I zespół z Nottingham. Wiele jej studiów pracuje jako współtwórcy innych projektów.

READ  Wzrost inflacji o 5% ostrzega polskich decydentów

Długie doświadczenie programistyczne Sumo

Jeśli chodzi o współpracę, Sumo przez lata współpracowało z firmami Sega, Gearbox i Codemasters przy ich grach. Oddzielnie Sumo Digital miało pełne obowiązki rozwojowe Ucisk 3 I Sackboy: Wielkie osiągnięcie odpowiednio dla Xbox i Sony.

Niedawno Sumo zrezygnowało z rozwoju Nottingham Teksańska masakra piłą mechaniczną Do Czarnej Wieży. Nottingham pierwotnie stworzyło horror dla wielu graczy, ale obecnie nie jest jasne, nad czym (i czy) będzie dalej pracować.

Warto zauważyć, że zwolnienia te mają miejsce dzień po wprowadzeniu sumo Nowe projekty Na Letnim Festiwalu Gier. „Zajęty weekend” obejmuje pierwsze spojrzenie Kawiarnia Critter Z trybu ukrytego, Sumo jest cyfrowe Śmiertelny sprint 66, Nawet więcej.