3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gracze Overwatch 2 obawiają się, że zmiany wprowadzone w sezonie 9 sprawią, że gra będzie zbyt „łatwa”.

Gracze Overwatch 2 obawiają się, że zmiany wprowadzone w sezonie 9 sprawią, że gra będzie zbyt „łatwa”.

Carvera Fishera

Sezon 9 Overwatch 2 zapowiada gruntowne zmiany w pociskach i hitboxach każdego bohatera, dzięki czemu lądowanie na celach będzie znacznie łatwiejsze. Gracze obawiają się, że te zmiany mogą sprawić, że strzały będą zbyt łatwe, co znacząco obniży pułap umiejętności w grze.

Sezon 9 to coś, na co gracze Overwatch 2 czekali z niecierpliwością od jakiegoś czasu. Gdy tylko ogłoszono zmiany w trybie Rywalizacja 3.0, gracze byli podekscytowani możliwością wzięcia udziału w meczach korporacyjnych i poprawienia swoich rankingów.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Jednak zmiany w wielkości ataków i uderzeń bohaterów pocisków ułatwią każdemu oddanie strzału. Wraz z nową pasywną umiejętnością zapobiegającą leczeniu bohaterów DPS, istnieją pewne obawy, że postacie DPS będą pojawiać się w całych oddziałach.

Nowa łatka zajmie trochę czasu, zanim określi, jak zmiany wprowadzone w sezonie 9 wpłyną na metę, ale gracze są zaniepokojeni.

Gracze Overwatch 2 są sceptyczni co do zmian wprowadzonych w sezonie 9

Aby przedstawić podsumowanie największych zmian w sezonie 9 (jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółów, możesz przeczytać informacje o łatce, które wyciekły), oto co musisz wiedzieć:

Artykuł kontynuowany po reklamie

Siła uderzeń, pocisków, promieni i wielu dużych pocisków znacznie wzrosła w sezonie 9. Overwatch 2 od dawna cieszy się reputacją jednej z najcięższych strzelanek na rynku ze względu na to, jak wiele możesz zrobić. Śledź, aby trafiać w ruchome cele, takie jak Łaska, ale może to się zmienić w następnej aktualizacji.

Grafika opublikowana przez użytkownika Reddita, Zelltribala, wyjaśniła wielu graczom Overwatch 2, jak istotne są te zmiany. Niektórzy gracze są podekscytowani faktem, że łatwiej będzie oddać strzały, inni są jednak nieco bardziej sceptyczni.

Artykuł kontynuowany po reklamie

„Fakt, że ta zmiana nie została przetestowana na PTE ani na playliście beta, jest przestępstwem. To gówno będzie się psuć jak szalone, a wraz ze spadkiem leczenia czołgi pasywne staną się bezużyteczne i rozpuszczą się. Jeden z użytkowników odpowiedział”.

Inny powiedział: „Ta zmiana sprawi, że celowanie stanie się przerażająco łatwe”.

To nastawienie znajduje odzwierciedlenie w całej społeczności Overwatch. Niektórzy są podekscytowani nadchodzącymi dużymi zmianami, inni mają wrażenie, że mogą one zaostrzyć istniejące problemy z Overwatch 2.

Artykuł kontynuowany po reklamie

„Wiem tylko, że ta aktualizacja będzie albo całkowitą katastrofą, albo zaskakująco dobrą zmianą, ponieważ są to pewne poważne zmiany”. powiedział jeden z Redditorów. Inny odpowiedział: „To będzie prawie na pewno raj dla graczy DPS i piekło dla czołgów. Całkiem możliwe, że będzie to ogromna katastrofa. „

Przy tak dużej liście drastycznych zmian nie jest zaskoczeniem, że gracze ostrożnie podchodzą do tego, jak skuteczne będą te zmiany.

Artykuł kontynuowany po reklamie