22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gracze nie są zadowoleni, że nie można pogłaskać psa w Zelda: Tears of the Kingdom

Gracze nie są zadowoleni, że nie można pogłaskać psa w Zelda: Tears of the Kingdom

Naukowiec i jego pies mogą ignorować słońce w ten weekend i zdystansować się na rzecz gry w Zelda: Tears of the Kingdom, ale co się stanie, gdy nie możesz nawet pogłaskać psa?

To jest mój ekspert w potwierdzaniu druzgocących wiadomości, że nie można pogłaskać psa w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. I nie, fani NIE tak szczęśliwy.

Recenzja The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom – ROZGRYWKA W TEARS OF THE KINGDOM

„Czekaliśmy sześć lat i dlaczego?” otwierany 1 komentatori kolejny odpowiedział: „To jest to, czego nie kupuję”.

„To jest część ze łzami” — powiedział inny, co tak się akurat złożyło Oficjalne konto Specsavers na Twitterze.

Dodał: „Jeśli je pogłaskasz, zabraknie im wytrzymałości i pękną”. Kolejny bezczelny fan.

Producent Eiji Aonuma zasugerował niedawno, że gra Zelda z grywalną Zeldą może stać się rzeczywistością.

„Uważamy, że ten pomysł na rozgrywkę ma najwyższy priorytet. Jeśli okaże się, że konkretna rozgrywka, którą staramy się osiągnąć, byłaby lepsza, gdyby Zelda przejęła tę rolę, to prawdopodobnie trend” – powiedział Onuma w niedawnym wywiadzie.

„Jednakże, oczywiście, ponieważ nie jesteśmy pewni, co do następnej rozgrywki, nie możemy powiedzieć, jaki będzie następny krok Zeldy”.

W recenzji Eurogamera The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom nazwaliśmy sequel „fantastyczną kontynuacją Breath of the Wild z kilkoma świetnymi nowymi systemami, oszałamiającą scenerią i większą liczbą miejsc w lochach, a także nieco bardziej zabójczym skupieniem się na gromadzeniu zasobów” i przyznał mu 4 gwiazdki na 1,5.

Czy masz nadzieję, że Nintendo rozważy przywrócenie serii Zelda do życia na srebrnym ekranie? Nie jesteś jedyny – nawet twórcy Tears of Kingdom są „zainteresowani” tym pomysłem.

READ  Android 15 zawiera odnowiony pasek stanu z nowymi ikonami i elementami dotykowymi