12 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Google może rozwiązać problemy ze skanerem linii papilarnych w Pixelu 9

Google może rozwiązać problemy ze skanerem linii papilarnych w Pixelu 9

Według… Nadchodząca seria Pixel 9 firmy Google będzie wyposażona w szybszy i bardziej niezawodny ultradźwiękowy skaner linii papilarnych. Władze AndroidaOczekuje się, że czujnik odcisków palców pod ekranem wprowadzony przez Google w Pixelu 6 zastąpi optyczny czujnik odcisków palców pod ekranem nowszą technologią zdolną do odczytywania mokrych lub tłustych odcisków palców.

Poradzi sobie również z przełącznikiem Niektóre Podrzędny Rozpowszechniony problemy Użytkownicy napotkali pewne problemy podczas próby odblokowania urządzeń Pixel, a niektórzy twierdzili, że poziom oświetlenia i suche palce mogą mieć wpływ na niezawodność poprzedniego czytnika optycznego. Skanery optyczne to najstarsza metoda odczytywania odcisków palców. Działają na zasadzie błysku światła na palcu użytkownika, a następnie wizualnie wykrywają wzory i linie na powierzchni, co oznacza, że ​​wszelkie zmiany, takie jak brud lub przebarwienia, mogą zakłócać proces.

Natomiast czujniki ultradźwiękowe dokładniej odczytują odciski palców poprzez odbijające się od nich impulsy ultradźwiękowe, co chroni również użytkowników przed ślepotą, jeśli będą musieli odblokowywać telefon w nocy. Według wiarygodnej przeciekającej Kamili Wojcikowskiej, Pixel 9 będzie korzystał z procesora 3D Sonic Gen 2 (QFS4008) firmy Qualcomm, tego samego modelu, który zastosowano w Samsungu Galaxy S24 Ultra.

READ  Wygląda na to, że WhatsApp działa na czacie na wielu telefonach i tablecie