29 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Google kończy subskrypcję Pixel Pass

Google kończy subskrypcję Pixel Pass

Na kilka tygodni do premiery serii Pixel 8 Google wycofał subskrypcję Pixel Pass, zamykając ją dla nowych abonentów.

W związku z wprowadzeniem na rynek serii Pixel 6 firma Google zaczęła oferować kompleksową subskrypcję obejmującą wybrany telefon Pixel, ochronę Preferred Care, miejsce w chmurze Google One, YouTube Premium, Google Play Pass i (opcjonalnie) Fi usługa bezprzewodowa. Dla odpowiedniego klienta plany Pixel Pass, które zaczynały się od 45 USD, były solidnymi ofertami oferującymi skromną zniżkę na pakiet. Jednak Pixel Pass był dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych.

Wygląda jednak na to, że Google mógł nie znaleźć wystarczającej liczby odpowiednich klientów. W ogłoszeniu udostępnionym na stronie a Nowa strona wsparciaGoogle potwierdził, że subskrypcja Pixel Pass została wyłączona z dniem 29 sierpnia 2023 r. Firma zauważa, że ​​skupia się na „dostarczaniu najlepszej wartości” i „elastyczności” dla klientów.

Koncentrujemy się na zapewnianiu najlepszej jakości naszych produktów sprzętowych, zapewniając jednocześnie użytkownikom elastyczność zakupu preferowanych usług. W przyszłości będziemy nadal oceniać oferty na podstawie opinii klientów i zapewniać im różne sposoby dostępu do najlepszych usług Google.

Warto zaznaczyć, że najważniejsze, co się dzisiaj zmieniło, to to, że nie ma już możliwości zakupu nowego telefonu w ramach pakietu Pixel Pass. Zmiana dnia nie będzie miała wpływu na obecnych klientów, a aktywne subskrypcje będą kontynuowane bez zmian do końca dwuletniego okresu.

Jako istniejący subskrybent możesz kontynuować okres obowiązywania istniejącej subskrypcji Pixel Pass, który wynosi dwa lata od daty wysłania Pixel Pass. Po upływie dwóch lat nie będziesz mieć możliwości przejścia na nowy telefon w ramach Pixel Pass.

Poza tym wielokrotne 9to5Google Czytelnicy mówią nam, że Google oferuje abonentom 100 dolarów kredytu w Google Store dla aktywnych klientów Pixel Pass. (Dzięki, Rob i Kevin!)

W ramach podziękowania za subskrypcję dodajemy do Twojego konta środki w wysokości 100 USD w Google Store. Jest ważny przez dwa lata i można go wykorzystać do dowolnego zakupu w Google Store. Aby zobaczyć saldo, zaloguj się na swoje konto Google Store i sprawdź stronę ustawień.

Warto zauważyć, że obecni abonenci Pixel Pass będą nadal otrzymywać obniżoną cenę na Google Play Pass, Google One, YouTube Premium i Wi-Fi Wireless, a wszystkie te usługi będą nadal automatycznie odnawiane po dokonaniu płatności za telefon.

Po upływie dwóch lat Twój telefon Pixel będzie Twoją własnością i zostanie on opłacony w całości. Twoja umowa na preferowaną opiekę (Google Store) lub umowę dotyczącą ochrony urządzenia (Google Fi Wireless) wygaśnie.

Aby zapewnić nieprzerwaną usługę, dołączone subskrypcje Google (Google One, YouTube Premium i Google Play Pass) będą odnawiane co miesiąc, aż do ich anulowania. Za Google One, YouTube Premium i Google Play Pass będziemy naliczać comiesięczne opłaty po obniżonej stawce, którą podano w e-mailu wysłanym do Ciebie 29 września 2023 r. (temat: Ważna aktualizacja Pixel Pass).

Jeśli korzystasz z Pixel Pass w Google Fi Wireless, zniżka na usługę Google Fi Wireless w wysokości 5 USD również wygaśnie.

Jeśli jednak nie chcesz zachować tych subskrypcji, możesz anulować każdą lub wszystkie z nich indywidualnie po upływie dwóch lat. Zanim to nastąpi, Google wyśle ​​Ci alert.

Gdy zbliża się koniec dwuletniego okresu subskrypcji Pixel Pass, otrzymasz powiadomienie e-mailem. Powiadomienia te będą zawierać informacje o możliwościach zakupu nowego urządzenia oraz anulowania lub kontynuowania objętych usług Google po zakończeniu Okresu obowiązywania.

Tak jak poprzednio, nadal masz możliwość wcześniejszej rezygnacji z Pixel Pass, płacąc pozostałą kwotę za telefon Pixel.

READ  Nostalgia za odtwarzaczem Sony Walkman prowadzi do gorącego rynku starych technologii

Co ciekawe, Google zdecydowało się ogłosić koniec Pixel Pass na niecałe dwa miesiące przed spodziewaną premierą serii Pixel 8. Ta przerwa nie jest jednak zbyt zaskakująca, biorąc pod uwagę, że w ramach Pixel Pass nie oferowano ani Pixela 7a, ani Pixela Folda.

Czy masz Pixel Pass? A może rozważasz pakiet przy następnym zakupie telefonu? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

Więcej o pikselach:

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.