28 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Google i Apple wciąż prowadzą rozmowy w sprawie wykorzystania funkcji Gemini w iPhone AI

Google i Apple wciąż prowadzą rozmowy w sprawie wykorzystania funkcji Gemini w iPhone AI

Oczekuje się, że Apple skorzysta z usług strony trzeciej do obsługi niektórych nadchodzących funkcji sztucznej inteligencji w iPhonie, przy czym Google Gemini ma być pretendentem. Ale najwyraźniej ta umowa nie została jeszcze sfinalizowana, ale umowa z OpenAI jest już prawie gotowa.

A Nowy raport z Bloomberga Ujawnia, że ​​Apple i OpenAI „zawarły umowę” na korzystanie z funkcji ChatGPT na iPhonie w ramach iOS 18. Dokładny sposób wykorzystania ChatGPT w iOS nie jest w tej chwili jasny, ale umowa też nie jest taka. Poza tym nie jest jeszcze zamknięty Bloomberga On mówi.

Tymczasem z raportu wynika, że ​​umowa między Apple i Google w sprawie sztucznej inteligencji nie jest rozważana.

W marcu donoszono, że Apple rozważa zawarcie umowy z Google w sprawie wykorzystania Gemini do obsługi funkcji AI w iOS. Mówiono wówczas, że Apple szuka rozwiązań Gemini do tworzenia tekstu i obrazów w chmurze.

Wygląda na to, że obie firmy nie osiągnęły jeszcze porozumienia, ale dyskusje nadal „trwają”.

Oczekuje się, że Apple ogłosi iOS 18 i zaprezentuje funkcje sztucznej inteligencji Na WWDC. Wydarzenie zaplanowano na 10 czerwca, około miesiąc po konferencji programistów Google I/O, która rozpoczyna się 14 maja. Dzisiaj poinformowano, że Apple planuje unowocześnić Siri za pomocą generatywnej sztucznej inteligencji.

Więcej o Gemini:

Podążaj za Benem: Twitterze/X, WątkiI Instagrama

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.

READ  Emotka Fortnite „Podziel się bogactwem” sprzedaje się po masowych zwolnieniach