22 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Giganci nabywają Dixona Machado od Cubs

Giganci nabywają Dixona Machado od Cubs

15:15: Giganci handlu ogłoszeni reporterom, w tym Alex Pavlovic z NBC Sports Bay Area, a praworęczny Rennell Espinal idzie w drugą stronę. 30-latek zadebiutował w MLB w zeszłym roku, strzelając tylko dwie rundy z Red Sox. Giants podpisali z nim tegoroczny kontrakt z mniejszą ligą, a Espinal służył jako starter dla Triple-A. W 19 meczach rzucił 81 1/3 inningów z 5,29 ERA. Ma zdumiewający wskaźnik trafień 27,6% w ciągu roku, ale wskaźniki chodzenia i piłki są poniżej średniej i wynoszą 10,3% i 39%.

Zgodnie z oczekiwaniami, Thairo Estrada został umieszczony w obszarze wstrząsu IL, aby zrobić miejsce dla Machado na aktywnym składzie, Maria I Guardado z MLB.com Był wśród tych do sztafety. Aby zrobić miejsce w 40-osobowym składzie, przysięgę przydzielono Tobiasowi Myersowi. Myers rozpoczął sezon ze Strażnikami, ale na początku tego miesiąca udał się do Gigantów w handlu. Między tymi dwoma klubami rzucił w tym roku 63 przejazdy w Triple-A z ERA 6,14.

14:42: Giants oficjalnie nabyli Machado, Raporty Morosi. Jesse Rogers z ESPN Dodać Ciekawy szczegół, o który Machado poprosił w umowie, najprawdopodobniej po to, aby wylądować drużynie, która dałaby mu sporo czasu na grę w lidze.

14:09: Giganci szukają gracza Dixon Machado Od Cubs, jak John Morrosi z MLB Network (Link do Twittera) informuje, że obie strony prowadzą rozmowy. Nie wiadomo, czy może to być część większej wymiany dla wielu graczy, czy też Machado jest kluczowym graczem.

Całkiem możliwe, że jest to rodzaj drobnego posunięcia ze względów finansowych, ponieważ Machado nie grał w głównych ligach od 2018 roku. Giganci również szczególnie potrzebują krótkoterminowej pomocy, ponieważ kontuzje znacznie osłabiły ich schemat krótkiej głębokości. Na poziomie ligi głównej i drugorzędnej. Brandon Crawford Wymieniony przez 10 dni po kontuzji kolana, podczas gdy Thiro Estrada Uderzył wczoraj głową na boisku i oczekuje się, że przez siedem dni dozna wstrząsu mózgu w Illinois.

READ  Greg Popovich zremisował z najlepszym trenerem NBA, gdy San Antonio Spurs grał dobrą obronę u siebie

Po pojawieniu się w 172 meczach dla Tygrysów w latach 2015-18, Machado od tego czasu grał w filii Cubs Triple-A zarówno w 2019, jak i 2022 roku, z dwoma sezonami z Lotte Giants Ligi KBO pomiędzy nimi. W ciągu tych czterech lat Machado zanotował solidne średnie i rozwinął talent do zdobywania bazy, nawet jeśli jego siła była w najlepszym razie niestabilna (chociaż podczas szczęśliwego sezonu Triple-A 2019 zrobił 17 home runów).

W tym roku w Triple-A Iowa, Machado zdobył .312/.402/.394 z dwoma chwytami i 10 przechwytami (w 13 przypadkach) w 391 występach na deskach. Podczas gdy Machado odgrywał krótką rolę przez większość swojej kariery zawodowej, 30-latek widział trochę akcji na drugiej i trzeciej bazie, wpasowując się w model Giants dla wszechstronnie utalentowanych graczy.