16 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Furiosa” zarobi 3,5 miliona dolarów, „Garfield” zarobi 1,9 miliona dolarów w przedsprzedaży.

„Furiosa” zarobi 3,5 miliona dolarów, „Garfield” zarobi 1,9 miliona dolarów w przedsprzedaży.

Piątkowe popołudnie: Och, wygląda to naprawdę źle. Warner Bros. Furiosa Prawdopodobnie będzie to najniższe otwarcie filmu z okazji Dnia Pamięci od 41 lat z 4-dniowymi przerwami 31 milionów dolarów – 35 milionów dolarów. Jak to, do cholery, jest święte? Jeśli prequel wyreżyserowany przez George’a Millera wypadł słabo, ostatni raz film numer 1 lub początek Dnia Pamięci miał niższy dochód brutto w ciągu 4 dni między 1983 a 1983 rokiem. Powrót Jedi Zarobił 30,5 miliona dolarów, co na tamte czasy było dużą sumą pieniędzy.

Jeśli Furiosa Osiągając górną granicę obecnego zakresu na poziomie 35 milionów dolarów, jest to najniższe otwarcie w weekend z okazji Dnia Pamięci od 1984 roku. Indiana Jones i świątynia Co zarobiło 33,9 miliona dolarów. Sumy z lat 80. nie są skorygowane o inflację.

Anya Taylor-Joy w filmie

Warner Bros.

Furiosa Widzi, co może 11 milionów dolarów Na dzisiaj (łącznie z zapowiedziami) i okolice 27,5 miliona dolarów Przez 3 dni w 3804 kinach, w tym w IMAX. Pomimo całego piekła, jakie daliśmy Disney/Lucasfilm Solo: historia Gwiezdnych Wojen Powrót w 2018 r. przed Covidem z 4-dniowym debiutem o wartości 103 milionów dolarów, o mój Boże, co w porównaniu z tym wydaje się szalenie bogate. Zanim oderwiemy Furiosę ramię, pozwolimy jej trochę pożyć i zobaczyć, dokąd zaprowadzi ją noc i weekend, zanim zostanie sędzią, ławą przysięgłych i katem w prequelu Anyi Taylor-Joy i Chrisa Hemswortha.

To trochę zastanawiające, jak zły był odbiór z wyprzedzeniem Furiosa Jednak filmy gangsterskie z wytatuowanymi motocyklami i nieszczęsnymi ciężarówkami na pustyni nie są dla każdego. RelishMix ma mieszane opinie na temat oprawy wizualnej, mimo że świat mediów społecznościowych wzrósł o 37% w stosunku do rankingów gatunków science fiction/akcji z prawie 387 milionami na TikTok, Facebooku, X, YouTube i Instagramie. Hemsworth promowała swoje 97,6 miliona fanów, a także publikowała filmy z 88,3 milionami wyświetleń, a Taylor-Joy swoim 10,9 milionom fanów z 62,7 milionami wyświetleń filmów na swoim Instagramie.

READ  Brytyjski przedsiębiorca muzyczny i gwiazda YouTube miał 31 lat – termin

Niedawno dowiedziałem się, że Warner Bros. pracuje na pełnych obrotach Furiosa Bez współfundatorów takich jak Village Roadshow, w który był zaangażowany Mad Max: Na drodze gniewu. Kontynuacja kosztowała przed P&A 168 milionów dolarów.

Garfield (głos Chrisa Pratta).  I jego ojciec (głos Samuela L. Jacksona) w filmie Garfield

Sony

Tymczasem Alcon/Sony Film z Garfieldem On się pojawia 8 milionów dolarów Dzisiaj (łącznie z zapowiedziami), 24 miliony dolarów Na piątek i niedzielę 30 milionów dolarów – 32 miliony dolarów Przez 4 dni w 4035 kinach, w tym PLF. W ujęciu 3-dniowym byłby to początek 2004 roku Garfield: Film (21,7 mln dolarów). Film 20th Century Fox zakończył swoją emisję z kwotą 75,3 miliona dolarów. Pamiętasz, kiedy ci to powiedzieliśmy Garfielda może pokonać Furiosa? Cóż… niektórzy ludzie nie sądzili, że taki jestem od tamtej pory Furiosa Zawiera pliki Imax, Dolby, D-box i niektóre pliki PLF,

Nawet przy nowym filmie dla dzieci na rynku, drugi weekend Paramount Jeśli W 4068 kinach oglądano m.in 4,5 miliona dolarów Piątek, 3 dni 16,8 miliona dolarów-50%, 4 dni 21,7 miliona dolarówi suma bieżąca 64,2 miliona dolarów.

Czwarty to trzeci weekend 20th Century Studios Królestwo Planety Małp z 3,4 miliona dolarów Dzisiaj, 12,8 miliona dolarów 3 dni, -50%, 4 dni 16,3 miliona dolarów I zsumuj sumę do niedzieli dnia 125,7 mln dolarów.

Czwarty weekend Universalu Kozioł ofiarny W 2955 wyświetleń 1,55 miliona dolarów Dzisiaj, 5,5 miliona dolarów piątek-niedziela, -34%, 7 milionów dolarów 4-Day na piątym miejscu z całkowitym przebiegiem 73,2 miliona dolarów Do końca niedzieli. Film Ryana Goslinga i Emily Blunt można kupować i wypożyczać cyfrowo.

Studio Aniołów Wizja Zarezerwowano go w 2100 kinach, co przyniosło zysk Milion dolarów Dzisiaj, 2,8 miliona dolarów Ponad 3 dni i 3,5 miliona dolarów Ponad 4 dni. Film z Gregiem Kinnearem i Terrym Chenem w rolach głównych przedstawia inspirującą, prawdziwą historię Ming Wanga, biednego chińskiego geniusza, który ucieka z komunistycznych Chin, aby zostać pionierem okulisty w Ameryce. Kiedy otrzymuje zadanie przywrócenia wzroku sierocie oślepionej przez macochę, musi stawić czoła traumie związanej z brutalnym powstaniem swojej młodości, rewolucją kulturalną.

Jacena Bollanda/Warner Brothers

Piątkowy poranek: Mimo że na rynku filmów jest coraz więcej, wciąż odczuwamy skutki hitów. W jaki sposób? Wiele osób nie jest jeszcze przyzwyczajonych do chodzenia do kina i chociaż treść jest tu najważniejsza, żadna z premier zaplanowanych na ten weekend nie wywoła paniki: jedna to prequel/spinoff z nową aktorką do ukochanego, nagrodzonego Oscarem filmu, druga Jest to familijny film o starym komicznym kocie, który zjada lasagne. Nie spodziewaj się czterodniowego weekendu wartego ponad 200 milionów dolarów, takiego jak dwie ostatnie klatki weekendu z okazji Dnia Pamięci.

READ  Reżyser Flash przekazuje Ezrze Millerowi aktualizację: „Podejmują kroki w celu wyzdrowienia”

Prequel Warner Bros. Gerwiga Millera Furiosa: Saga Mad Maxa Zarobił 3,5 miliona dolarów w 3400 lokalizacjach, a zapowiedzi rozpoczęły się o 15:00.

2015 Droga Maxa Maxa Furii W maju 2015 r. poza godziną 19:00 w zapowiedziach zanotowano 3,7 miliona dolarów, a w ten weekend otwarto go z kwotą 45,4 miliona dolarów, zajmując drugie miejsce. Film osiągnął mnożnik 3,3x. Taka jest nadzieja w tym filmie Gambit królowej Gwiazda Anya Taylor-Joy zastępuje Charlize Theron w tym dystopijnym pustynnym eposie o pomocniku Szalonego Maxa (w zależności od tego, kogo spytasz – Furiosa jest prawdopodobnie szefem tego ostatniego filmu). Furiosa Oczekuje się, że w ciągu czterech dni zarobi 40 milionów dolarów.

w odróżnieniu Indiana Jones i połączenie przeznaczenia, Zeszłoroczna wielka hollywoodzka premiera w Cannes została negatywnie oceniona przez krytyków, Furiosa Zdobył wiele nagród z oceną 89% RT. odpukać, Furiosa W skali oglądalności Rotten Tomatoes ma wynik 96%. Screen Engine/Comscore PostTrak na filmie Taylor-Joy i Chrisa Hemswortha również jest bardzo mocny, ma 4 i pół gwiazdki i ma 70% rekomendacji. 68% mężczyzn przyznało obrazowi ocenę 87%, a 32% kobiet – 81%. Mamy nadzieję, że w okresie od piątku do niedzieli wszystkie miłe słowa zaprocentują.

Tymczasem Alcon/Sony Film z Garfieldem Opublikował oferty o wartości 1,9 miliona dolarów, które rozpoczęły się wczoraj o 14:00 w 3243 lokalizacjach. To nieco więcej niż w zapowiedziach IF z zeszłego czwartku, które wynosiły 1,75 miliona dolarów. Garfielda Oczekuje się, że w ciągu czterech dni zarobi ponad 30 milionów dolarów. Garfielda W porównaniu z krytykami RT stracił 37%. Ogólna publiczność stanowiła 58%, rodzice 19%, a dzieci do lat 12 23%. Ogólna publiczność przyznała filmowi 3 i pół gwiazdki, podczas gdy rodzice i dzieci dali mu 4 i pół gwiazdki. Ogólnie rzecz biorąc, liczba kobiet przewyższa liczbę mężczyzn Garfielda O 55% do 45%.

READ  Harry i Meghan: Spotify kończy umowę na podcast z parą

Studia Aniołów Wizja Oceniono na 4 1/2 gwiazdki i 68% zdecydowanie polecam. Samica jest ciężka w 64%. W grupie demograficznej 55+ odsetek ten wyniósł 47%, co nie jest zaskakujące w przypadku filmu opartego na wierze.

Gdzie indziej, Najważniejsze Jeśli Zakończył swój pierwszy tydzień kwotą 42,5 miliona dolarów, czyli o 8% mniej niż ostatni tytuł live-action PG, skok, Który zanotował przychody w pierwszym tygodniu w wysokości 46,4 miliona dolarów. Międzynarodowy film, który zawierał także animację CGI, zakończył emisję w USA i Kanadzie z kwotą 108 milionów dolarów. Nigdy nie doczekano się zielonej kontynuacji na dużym ekranie. Jeśli Ma nadzieję uzyskać -50% ulgę od ceny otwarcia wynoszącej 33,7 miliona dolarów. skok Zmniejszono o -43%. zapamiętać skok Był to tytuł wielkanocny grany trzy tygodnie po Wielkim Weekendzie.

Powiązany termin wideo: