22 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse na PS5, Xbox Series, PS4, Xbox One, Switch i konfiguracja PC i szczegóły postaci

Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse na PS5, Xbox Series, PS4, Xbox One, Switch i konfiguracja PC i szczegóły postaci

Tecmo Koi Opublikowano nowe informacje, filmy i zrzuty ekranu dla PlayStation 5i Seria Xboxi PlayStation 4i Xbox Onei konwertujeI komputer wersje Zabójcza Rama: Maska Zaćmienia Księżyca Przedstawiamy tryb gry i zestaw postaci.

Uzyskaj szczegółowe informacje poniżej.

Zabójcza Rama: Maska Zaćmienia Księżyca Akcja rozgrywa się na wyspie Rogetsu w południowej Japonii, dziesięć lat po tajemniczym zniknięciu pięciu dziewcząt podczas festiwalu Moonlight. Kiedy dwie dziewczyny zostają znalezione martwe dziesięć lat po pierwszym zniknięciu, trójka pozostałych nastolatków wraca na nawiedzoną wyspę, aby rozwiązać tajemnicę śmierci swoich przyjaciół i ich mglistych wspomnień, jednocześnie stawiając czoła przerażającym duchom zamieszkującym tę krainę.

Po drodze wejdą do szpitala Haibara. Ten stary szpital jest teraz w ruinie, ale jest miejscem, w którym eksperymenty dr Haibary mające na celu wyleczenie „zespołu światła księżyca” ostatecznie okazują się śmiertelne. Dziewczyny wrócą również do Rogetsu Hall, sanatorium zbudowanego w celu leczenia „zespołu księżycowego światła”. Jest to przypominający hotel budynek przylegający do szpitala Haibara, w którym mogą być przyjmowani tylko „specjalni goście”. Miejscowi nazywają szpital Haibara „Starym budynkiem”, a Rogetsu Hall „Nowym budynkiem”.

Inne ważne miejsca do zwiedzania to latarnia morska na przylądku Tsukiyomi i rezydencja Yomotsuki. Latarnia morska jest punktem położonym najbliżej księżyca na wyspie i ma szczególne znaczenie dla wyznawców księżyca. Starożytna kapliczka została przeniesiona na szczyt latarni morskiej. Tymczasem rezydencja Yomotsuki jest miejscem narodzin jednej z zaginionych dziewczynek, Ruki Minazuki, a wizyta w tym domu przywołuje lawinę ważnych wspomnień. Jest to również dom ojca Ruki, szanowanego twórcy masek o imieniu Soya Yomotsuki. Soya ma obsesję na punkcie doskonalenia „Maski Zaćmienia Księżyca” i została oskarżona przez matkę Ruki, Sayakę Minazuki, o udział w zniknięciu Ruki! Aby odkryć prawdę stojącą za ich zniknięciami i przerażającą śmiercią, Ruka i jej przyjaciele będą musieli walczyć z upiornymi duchami i poszukiwanym zabójcą w ich dążeniu do odkrycia sekretów utraconych wspomnień.

Oprócz standardowej edycji gry, Koei Tecmo wyda również edycję specjalną Zabójcza Rama: Maska Zaćmienia Księżyca OP Dostępna cyfrowo, ta wyjątkowa wersja gry zawiera kolację na Rogetsu Isle impreza, impreza Zestaw kostiumów i cyfrowy album z grafikami (zawiera oryginalną ścieżkę dźwiękową).

Dodatkowo każdy, kto kupi cyfrową kopię gry do 22 marca 2023 r., będzie mógł pobrać premię za wczesny zakup: ekskluzywny strój Ruka „Marie Rose Outfit” od żywy lub martwy seria. Fani, którzy zamówią grę w przedsprzedaży przed datą premiery, otrzymają również różne stroje, w tym strój „Fox Mask” z limitowanej edycji Ruki (biało-czerwony), strój „Fox Mask” z limitowanej edycji Misaki (czarno-szkarłatny) oraz strój Choshiro Kostium „Maska lisa” z limitowanej edycji (czarno-niebieski) oraz kostium Roka Misaki i Choshiro z limitowanej edycji „Kapelusz z latarką Ducha Kamienia”. Dla fanów, którzy już grali, dostępny będzie również specjalny dodatkowy strój do zapisu Zabójcza rama: Black Water Maiden. gra Zabójcza Rama: Maska Zaćmienia Księżyca Na tym samym urządzeniu, z którego zapisałeś dane Zabójcza rama: Black Water Maiden Zapisano, aby otrzymać bonus do oszczędzania danych, „Camera Obscura Hat”.

Zabójcza Rama: Maska Zaćmienia Księżyca Zostanie wydany na PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch i PC przez parowy 9 marca 2023 r. na całym świecie. Po raz pierwszy została wydana na Wii wyłącznie w Japonii 31 lipca 2008 roku.

READ  Twórca Stardew Valley udostępnia wstępne szkice notebooka od czasu jego opracowania

Obejrzyj wiadomość wideo od producentów poniżej. Zobacz zrzuty ekranu w galerii.

Wiadomości dotyczące produktów