3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Fani „Wybrańców” utknęli na stronie kina po tym, jak „dziesiątki tysięcy” spieszyły się, by kupić bilety

Fani „Wybrańców” utknęli na stronie kina po tym, jak „dziesiątki tysięcy” spieszyły się, by kupić bilety

Popularni kochankowie Dramat biblijny Zgłoszono, że „The Chosen” zawiesił witrynę internetową kin w niedzielę wieczorem, gdy spieszyli się, aby kupić bilety na finał sezonu serialu.

Dallas Jenkins, twórca programu wspieranego przez fanów, ogłosił w transmisji na żywo, że ostatnie dwa odcinki sezonu 3 trafią do kin w lutym, przyciągając publiczność. Witryna internetowa firmy Fathom Events.

„Niestety popyt na bilety na finał wybranego sezonu spowodował awarię strony internetowej Fathom Events. Teraz znów działa, więc możesz kupić bilety na Eps 7/8 w Fathom lub na zwykłych stronach z biletami” Strona na Facebooku udostępniona w poniedziałek Poniedziałek .

Dyrektor generalny Fathom Events, Ray Nutt, powiedział, że strona była chwilowo niedostępna z powodu zapotrzebowania fanów, ale szybko odzyskała siły, aby pomóc „dziesiątkom tysięcy fanów” w zakupie biletów.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć FOX NATION

Finał trzeciego sezonu, „The Chosen”, zostanie pokazany w kinach.

Gwiazda „Wybrańca” Jonathan Romey i twórca Dallas Jenkins opowiadają o tym, jak wiara zmieniła ich życie

„Po przeczytaniu komentarzy fanów w mediach społecznościowych jasne jest, że są bardzo podekscytowani widząc odcinki 7 i 8 w kinach z przyjaciółmi i rodziną” – powiedział Nott w rozmowie z Fox News Digital.

Fani mogą oglądać serial w kinach 2 i 3 lutego, z rosnącym podekscytowaniem, że jego „niesamowity finał” „wymaga zobaczenia na dużym ekranie”.

Jednakże Seria religijna Angel Studios Będzie on również dostępny do obejrzenia za darmo w aplikacji „The Chosen” kilka dni później, 5 i 7 lutego.

W finale serialu widzowie zobaczą, jak Jezus dokonuje cudu nakarmienia 5000 osób, co Jenkins opisuje jako „zdecydowanie największą rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiliśmy”.

Pojawia się gwiazda

Gwiazda „Wybrańców”, Jonathan Romey, pojawia się w scenie z sezonu 2.
(dzięki uprzejmości „Wybrańców”)

Przebojowy dramat biblijny „Wybraniec” inspiruje społeczność na Boże Narodzenie

Inspirowany Biblią program miał swoją premierę w kwietniu 2019 roku i według „The Chosen” stał się największym projektem medialnym crowdfundingowym w historii. Ponad 16 000 osób przekazało ponad 10 milionów dolarów na produkcję pierwszego sezonu.

READ  Dakota Johnson wygląda olśniewająco w dżinsach, spotykając się z Ethanem Hawke, jego córką Mayą i Laurą Linney podczas Festiwalu Filmowego Telluride w Kolorado

Spektakl odniósł również sukces w teatrach.

Dwa najlepiej sprzedające się wydarzenia Fathom pochodziły z The Chosen, gdzie „Christmas with The Chosen: The Messengers” zarobiło ponad 13,5 miliona dolarów w 2021 roku, a odcinki „The Chosen Season 3 1 & 2” zarobiły ponad 14 milionów dolarów, zajmując drugie miejsce w sumie. Fox News w wersji cyfrowej”.

Jonathan Romey, który gra Jezusa w serialu, oraz twórca serialu Dallas Jenkins opowiedzieli w zeszłym miesiącu Fox News Digital, jak Bóg zmienił ich życie w trudnych czasach. Obaj walczyli w swoich karierach, zanim podjęli skok wiary w „The Chosen”.

"wybór" W roli Jezusa Chrystusa występuje Jonathan Romey.

W filmie „Wybrani” Jonathan Romey wciela się w Jezusa Chrystusa.
(dzięki uprzejmości „Wybrańców”)

Sezon 3 „The Chosen” miał swoją premierę 11 grudnia i jest dostępny do obejrzenia za darmo w „The Chosen”, aplikacji Angel oraz na stronie internetowej programu.

Transmituj pierwszy sezon hitowego programu, subskrybując dla Fox Nation.

Kliknij tutaj, aby przejść do aplikacji FOX NEWS

naród lisów Programy można oglądać na żądanie i za pomocą aplikacji na urządzeniu mobilnym, ale tylko dla abonentów Fox Nation. Idź do Fox Nation Rozpocznij bezpłatny okres próbny i obejrzyj obszerną bibliotekę ulubionych postaci z Fox News.