24 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Fani są źli z powodu braku prywatności Taylor Swift i Travisa Kelce’a na Bahamach

Fani są źli z powodu braku prywatności Taylor Swift i Travisa Kelce’a na Bahamach

FOdpowiedź pochodzi z Taylora Swifta Byli źli z powodu braku prywatności piosenkarki i jej chłopaka Travisa Kelseya Zostali przyjęci podczas wakacji na Bahamach.

Gwiazda popu i Szefowie Kansas City Spędzali razem romantyczne chwile na Bahamach, a w poniedziałek różne ich zdjęcia w strojach kąpielowych stały się popularne.

Taylor Swift szaleje na widok Shakiry i zaczyna tańczyć, jakby nikt jej nie widział

Odkąd słynny duet się połączył, każdy szczegół ich związku został dobrze udokumentowany, aby fani zarówno Swifta, jak i Kelce mogli się nim cieszyć.

Fani reagują na zdjęcia Swifta i Kelseya

Choć szczegółowe informacje na temat ich związku są zawsze dostępne, zdjęcia uzyskane przez „New York Post” spotkały się z krytyką ze strony użytkowników X, którzy uważają, że para powinna móc cieszyć się prywatnymi wakacjami bez bycia fotografowaną.

Jedna z osób powiedziała: „To dziwne, że para nie może wybrać się razem na wycieczkę, a zdjęcia nie krążą w mediach. Zostaw ich już w spokoju”.

Inny tak sugerował Kelseya i Swifta Bycie na wakacjach nie jest czymś wartym uwagi, więc napisała: „ZŁAMANIE: PARY ROBIĄ NORMALNE RZECZY!!!!!!”

Inni twierdzili, że nie chcą oglądać takich obrazów, mówiąc: „To dziwne, nie chcę tego widzieć”, a jeszcze inny: „Nie chcę oglądać tych podglądaczy nonsensów. Po prostu przestań”. „.

Inny powiedział: Człowieku, daj im spokój, niech pojadą na wakacje sami!!

Reakcja na te zdjęcia może służyć jako sugestia, że ​​fani Swift i Kelce nie chcą już oglądać każdego najdrobniejszego szczegółu związku publikowanego w Internecie.

READ  Jak to się stało i co to znaczy?