1 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Falcons zatrudniają Zacha Robinsona jako koordynatora ofensywy

Falcons zatrudniają Zacha Robinsona jako koordynatora ofensywy

Trener New Falcons, Raheem Morris, po raz pierwszy został znaczący zatrudniony.

Były koordynator meczów podań Rams i trener rozgrywających Zach Robinson będzie pełnił funkcję koordynatora ataku w Atlancie za pośrednictwem Iana Rapoporta z NFL.

Robinson (37 lat) dołączył do drużyny Rams jako asystent trenera rozgrywających w 2019 roku, sześć lat po zakończeniu kariery piłkarskiej. W 2010 roku został wybrany przez Patriots w siódmej rundzie draftu, a podczas swojej czteroletniej kariery spędził trochę czasu w drużynach Seahawks, Lions i Bengals.

Przeniósł się na stanowisko asystenta trenera odbierających w 2020 r., po czym wrócił do asystenta trenera rozgrywających w 2021 r. Do ostatniej roli w Rams awansował w 2022 r.

Robinson i Morris pracowali razem przez trzy lata w Los Angeles

Najważniejszym zadaniem w ataku Atlanty w 2024 roku będzie znalezienie pozycji rozgrywającego. Niepowodzenie Desmonda Riedera w przekształceniu się w wysokiej klasy zawodnika pomogło przygotować się na wakat zajmowany przez Morrisa.

Poza tym Falcons mają po tej stronie piłki wielu utalentowanych zawodników, w tym rozgrywającego Bijana Robinsona, odbierającego Drake’a Londona, rozgrywającego Kyle’a Pittsa i rozgrywającego Tylera Allgaiera. Jack of all trades Cordarrelle Patterson ma zostać wolnym agentem w marcu.

READ  Jeremy Fowler usłyszał pogłoskę o „dzikim” handlu Jimmy Garoppolo 49ers w NFL Scouting Combine