18 maja, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

F. Murray Abraham opuszcza „Legendarną Misję”;  Nie wróci w sezonie 3 – Ostateczny termin

F. Murray Abraham opuszcza „Legendarną Misję”; Nie wróci w sezonie 3 – Ostateczny termin

ten Legendarne zadanie Zespół będzie jednym krótkim liderem, z Murray Abraham Opuszczenie serialu przed powrotem na trzeci sezon.

F. Producent Lionsgate powiedział w oświadczeniu dla Deadline, że Murray Abraham nie powróci do trzeciego sezonu Mythic Quest. „Ponadto nie komentujemy kwestii personalnych”.

Abraham pojawił się jako CW Longbottom, doświadczony scenarzysta ze studia gier w centrum serii. Do obsady dołączył w lutym 2019 roku.

Nagrodzony Oscarem aktor dostał rolę w Druga odsłona HBO biały lotos Pojawi się w nadchodzącej serii antologii Netflix Intrygujący gabinet Guillermo del Toro.

Wiadomość o odejściu aktora pojawia się kilka miesięcy później Wielbłąd+ Ujawnił, że serial powróci w trzecim i czwartym sezonie.

Legendarne zadanieStworzony przez Roba McElhenneya, Charliego Daya i Megan Ganz, skupia się na Ianie Grimm (McElhenney), właścicielu i dyrektorze kreatywnym odnoszącego sukcesy studia gier wideo, który stara się utrzymać swoją udaną grę na czele w porozumieniu z dysfunkcyjną rodziną, która sprawia, że jego personel. W drugim sezonie komedii, który zakończył się w czerwcu, Ian i Bobby (Charlotte Nicado) przesuwali granice swojej współpracy i przyjaźni jako kreatywne umysły i twórcy gier popularnego MMORPG Raven’s Banquet w poszukiwaniu następnej najlepszej rzeczy. Finał, zatytułowany „TBD”, zakończył się, gdy Ian i Poppy wraz z niektórymi współpracownikami opuścili studio dla nowych projektów.

Seria jest produkowana przez McElhenney i Day za pośrednictwem ich firmy RCG; Hornsby i Gans; Michael Rothenberg i Nicholas Frankl z 3 Arts Entertainment; Plus Jason Altman, Daniel Krenik i Gerard Guillemot z Ubisoft Film and Television. Program został wyprodukowany dla Apple TV+ przez Lionsgate, 3 Arts i Ubisoft.

Targi próżności przekazały wiadomość.

READ  Kanye West Donda 2. Lista utworów