16 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Euro 2024: Polska vs Holandia Offshore – kursy, podgląd i prognoza

Euro 2024: Polska vs Holandia Offshore – kursy, podgląd i prognoza

Holandia rozpoczyna w niedzielę w Hamburgu rozgrywki Grupy D, goniąc za zwycięstwem w dniu otwarcia, aby wywrzeć presję na Francji. Polska będzie ich pierwszym przeciwnikiem w fazie grupowej na EURO 2024 i może być trudnym zadaniem dla drużyny Ronalda Koemana.

Przed obstawieniem meczu Polska vs Holandia

Holandia będzie prowadzona przez Ronalda Koemana na tegorocznych mistrzostwach Europy i będzie walczyć o drugie zwycięstwo w turnieju. Ich najlepszy występ w turnieju miał miejsce ponownie w 1988 roku, kiedy wygrali EURO w Niemczech Zachodnich. Zakład podkreśla jednak, że w tegorocznym turnieju jeden lub dwa kraje mogą być bardzo mocne.

Holendrzy w poprzedniej edycji turnieju odpadli w 1/8 finału po wygraniu trzech z czterech meczów. Po raz kolejny zaimponowali sobie podczas kwalifikacji do zawodów tego lata, wygrywając sześć z ośmiu meczów. Co ciekawe, obie porażki zanotowali z Francją, która tego lata będzie w grupie D.

Polska będzie tego lata rywalizować w piątej z rzędu edycji mistrzostw Europy, ale do fazy grupowej awansowała tylko raz. Byli bardzo rozczarowani poprzednią edycją EURO po przegranych dwóch z trzech meczów fazy grupowej. Awans do turnieju był dla Polski trudny, gdyż z dziesięciu meczów wygrali tylko cztery.

Potrzebowali dogrywki, aby zapewnić sobie miejsce w tegorocznych rozgrywkach, ale odpadli po zwycięstwie w rzutach karnych nad Walią w Cardiff. Jednakże nabrali rozpędu po pokonaniu Ukrainy w meczu na rozgrzewkę, co oznacza, że ​​od siedmiu meczów nie ponieśli porażki.

Polska vs Holandia Offshore – kursy i typy

Polska będzie miała trudności w fazie grupowej na Mistrzostwach Europy tego lata, a w niedzielnym meczu otwarcia w Hamburgu Holandia pokona komfortowych zwycięzców.

READ  Policja skrytykowana za udział w marszu nacjonalistów w Warszawie