18 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Eric Boling pyta, dlaczego Fox News nie obsługuje Newsmax przeciwko DirecTV

Eric Boling pyta, dlaczego Fox News nie obsługuje Newsmax przeciwko DirecTV

Po Newsmaxie Erica Bolinga Porozmawiaj z zastępcą. Jeffa Van Drew Po rezygnacji DirecTV z konserwatywnej sieci, rzucił wyzwanie Fox News za to, że nie wypowiadał się publicznie na ten temat.

Wytnij DirecTV Newsmax ze składu na początku tygodnia, powołując się na spór o opłatę. Posunięcie to wzbudziło sprzeciw konserwatystów i republikanów. W tym kto poprzedni prezydent Donalda Trumpa.

Niektórzy republikanie w Kongresie mają pływak pomysł przesłuchania Podczas przeprowadzki przedstawiciel Van Drew powtórzył swoje stanowisko wobec Bolinga saldo.

Van Drew powiedział, że nie był to tylko ruch komercyjny, ale „surowa polityka” i „cenzura” ze strony DirecTV.

Potrzebujemy sprawiedliwości i wolności słowa. I myślę, że Kongres ma absolutną odpowiedzialność za zbadanie tego.

Po zerwaniu Newsmax, DirecTV ogłosiło Dodaj pierwszą prawą siatkę Do linii kanału stopień, który był pierwszą gwiazdą Dana Loach Powiedział, że na to wyglądaNikt nie był cenzurowany. ”

Jednak Bowling argumentował w swoim programie w tym tygodniu, że „nisko oceniane liberalne kanały informacyjne” Jesteśmy uiszczanie związanych z tym opłat, podczas gdy „wysoko oceniane konserwatywne kanały są wycinane”.

Boling zapytał, czy Van Drew będzie śledził przesłuchania, a kongresman odpowiedział: „Tak, pójdę”.

Po zakończeniu długiej dyskusji Pauling zauważył, że kiedy One America News (OAN) zostało usunięte, Newsmax zabrał głos.

„Broniliśmy OAN. Kiedy system OAN został zniesiony, broniliśmy ich. Więc nie o to chodzi. Nie chodzi tylko o nas” – powiedział.

Następnie wezwał Fox News do zabrania głosu w imieniu Newsmax.

„Przy okazji, gdzie jesteś, Fox? A co z tobą, Fox?” Zapytał. „Może staniesz z nami! Zrobiliśmy to dla OAN.”

Obejrzyj powyższy klip przez saldo w telewizji Newsmax.

Czy masz wskazówkę, którą powinniśmy znać? [email protected]