19 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dyrektor generalny firmy Kellogg spotyka się z ostrymi reakcjami za sugerowanie ludziom jedzenia „płatków śniadaniowych na obiad”, aby zaoszczędzić pieniądze

Dyrektor generalny firmy Kellogg spotyka się z ostrymi reakcjami za sugerowanie ludziom jedzenia „płatków śniadaniowych na obiad”, aby zaoszczędzić pieniądze

Propozycja dyrektora generalnego WK Kellogg, Gary'ego Belnicka, aby zaoszczędzić koszty poprzez spożywanie płatków zbożowych na obiad, nie spotkała się jeszcze z uznaniem konsumentów, którzy… Odczuwam presję cen artykułów spożywczych.

Belnick wspomniał o kupowaniu płatków śniadaniowych na obiad, aby zaoszczędzić pieniądze na zakupach spożywczych 21 lutego pojawił się w programie CNBC „Squawk on the Street”.. Odpowiadał na pytanie, o ile i w jaki sposób wzrosły ceny żywności Ponad 11% dochodu rozporządzalnego konsumentów Według. Zbliżamy się do zakupu Najnowsze dostępne dane W Departamencie Rolnictwa USA. Jest klip z wywiadu Korzystaj z wycieczek online Spotkało go to, co zobaczyli dysydenci Ironia propozycji Belnika.

„Kategoria płatków zawsze była przystępna cenowo i wydaje się być świetnym kierunkiem, gdy konsumenci znajdują się pod presją” – powiedział dyrektor generalny firmy produkującej płatki zbożowe.

„Jeśli porówna się koszt zboża dla rodziny z tym, co rodzina może zrobić, koszt ten będzie przystępny dla każdego” – dodał. „Mówimy o upewnieniu się, że mamy odpowiednie opakowanie we właściwej cenie i we właściwym miejscu. Zatem posiadanie opakowania o innym rozmiarze i innej cenie odciąży konsumenta, gdy robią zakupy. To niektóre z rzeczy, które robimy. Ale w pewnym sensie kategoria płatków śniadaniowych to miejsce, do którego może przyjść wiele osób, ponieważ miska płatków z mlekiem i owocami kosztuje mniej niż 1 dolar. Więc możesz sobie wyobrazić dlaczego konsument znajdujący się pod presją może uznać to za dobre miejsce.

Choć ta część wywiadu krąży w Internecie, użytkownicy mediów społecznościowych zaatakowali Belnika za sugerowanie, czego ich zdaniem sam by regularnie nie robił.

„Poważna inflacja zmusza gospodarstwa domowe do dokonywania wyborów, takich jak jedzenie płatków śniadaniowych na obiad, aby zaoszczędzić pieniądze. Dyrektor generalny firmy Kellogg przechwala się tym, pokazując jednocześnie ogromny wzrost zysków przedsiębiorstw, który w ogóle przyczynił się do powstania problemu. F… to bzdura…” A Opublikowane przez krytyka na X.

READ  Handel w Chinach w okresie styczeń-luty ponownie spada wraz ze spadkiem globalnego popytu

Roczna pensja Pilnika wynosi 1 milion dolarów plus do 4,4 miliona dolarów dodatkowych premii od września 2023 roku. Za każdą wpłatę w SKomisja Europejska. Firma Odnotowała sprzedaż netto o wartości 651 milionów dolarów Stan na 30 grudnia koniec IV kwartału.

„Tymczasem co wieczór jada w 5-gwiazdkowych restauracjach, a kiedy nie, jego osobisty szef kuchni przygotowuje dla niego obiad. Absolutnie obrzydliwe. On je. „Bogaty” jedna osoba – skomentował post na Instagramie dotyczący klipu.

„Ludzie: Nie jemy obiadu, głodujemy. Dyrektor generalny: To po prostu jedzmy pigułki. Ludzie: Ale są drogie. Dyrektor generalny: Słyszymy cię! „Robimy opakowania mniejsze, więc kosztują mniej, – stwierdziła kolejna osoba. Skomentuj film na YouTube.

„Przepraszam, ale kto i jaki dyrektor generalny ma pewność, że coś takiego powie? Mam 30 lat, a płatki obiadowe nie są suplementem diety. Niskie dochody robią to za coś za darmo” – napisała pod YouTube kolejna osoba. wideo.

WK Kellogg nie odpowiedział natychmiast na prośbę o komentarz.

W pełnym wywiadzie wyemitowanym w CNBC Belnick został zapytany o „możliwość”, że proponowane przez niego rozwiązanie polegające na cięciu kosztów „pójdzie w złym kierunku”.

„Teraz ląduje prawidłowo” – odpowiedział. „Ponad 25% naszej konsumpcji ma miejsce poza okazjami do śniadania. Duża część spożywanej żywności ma miejsce podczas kolacji, a okazja ta stale rośnie. Zboża spożywane na kolację są obecnie prawdopodobnie bardziej popularne i spodziewamy się, że tak się utrzyma, ponieważ ten konsument ciśnienie.

Artykuł ten został pierwotnie opublikowany na DZIŚ.com