2 lipca, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Draymond Green uważa, że ​​„nie udało mu się” Steph Curry zagrać w pierwszej grze

Draymond Green uważa, że ​​„nie udało mu się” Steph Curry zagrać w pierwszej grze

Draymond Green zrzuca jeszcze część winy na siebie Zestrzel grę wojowników 1 Od finałów NBA po Boston Celtics w czwartkowy wieczór.

Po zaciętym rozpoczęciu meczu przez Steve’a Curry’ego, który ustanowił nowy rekord finałów sześcioma trzema punktami w pierwszej kwarcie, Golden State upadło podczas czwartej rundy przed oszołomionym tłumem Chase.

Green powiedział dziennikarzom po przegranej 120-108, że Wojownicy będą „w porządku” dalej Ale też to przyznał Musiał podnieść swój ciężar Mowa o występach Andre Iguodala i Otto Portera Jr. po kontuzji.

Zielony powiedział w piątek rano W ostatnim odcinku jego podcastu Opuścił Cary’ego w grze 1.

„Kiedy patrzę wstecz na mecz, nie udało mi się z nim, ponieważ nie grałem dobrze” – powiedział Green w „The Draymond Green Show”. „A kiedy wychodzi ze swoimi lśniącymi pistoletami i gra tak, jak gra, muszę się upewnić, że zrobię swoją część, aby upewnić się, że wygram”.

Green zakończył czwartkowy mecz z czterema punktami i pięcioma asystami, chybił 10 strzałów i trzykrotnie obrócił piłkę, zanim zepsuł. Curry zdobył 34 punkty w grze i strzelił 50 procent zza serii trzech punktów.

Związane z: Perk twierdzi, że Draymond „dużo kłamał” po przegranej pierwszej grze

„Wiem, że muszę grać lepiej” – kontynuował Green. „Ale sposób, w jaki Steve Curry dotarł do tego początku, był bardzo obiecujący. I myślę, że zaczniemy widzieć więcej tego. A inni ludzie i ja możemy pomóc i upewnić się, że to będzie kontynuowane.”

Green jest znany z tego, że sprosta wyzwaniu, a Dub Nation może mieć tylko nadzieję, że on, Carrie i reszta wojowników Wyjdź z zemsty W grze 2 w niedzielę w Chase Center.

Pobierz i śledź Dubs Talk Podcast

READ  Byron Buxton uderza 11. wrak w zwycięstwie nad Strażnikami