19 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dragon's Dogma 2 otrzymuje „w większości negatywną” recenzję po ujawnieniu mikrotransakcji

Dragon's Dogma 2 otrzymuje „w większości negatywną” recenzję po ujawnieniu mikrotransakcji

Co musisz wiedzieć

  • Wraz z premierą Dragon's Dogma 2 na PC w czwartkowy wieczór, udostępniono do kupienia ukryty wcześniej zestaw mikrotransakcji.
  • Rzeczy, które możesz kupić dla pojedynczego gracza ARPG, obejmują punkty szybkiej podróży, Kryształy Szczeliny do wynajmu pionków i zakupu specjalnych przedmiotów, materiały eksploatacyjne do zmiany wyglądu i ożywienia, specjalny zestaw kempingowy, który waży mniej niż zwykłe, i kilka innych rzeczy.
  • W odpowiedzi na mikrotransakcje zrecenzowano grę Dragon's Dogma 2, a obecnie gra znajduje się na platformie Steam z oceną „Mostly Negative”.

Kiedy to piszę, nowa gra ARPG Dragon’s Dogma 2 firmy Capcom jest już oficjalnie dostępna na PC za pośrednictwem Steam, a premiera gry na konsolach Xbox i PlayStation planowana jest na kilka godzin. To, co miało być ekscytującym i uroczystym wprowadzeniem na rynek kontynuacji, na którą fani czekali od ponad dekady, zostało zakłócone kontrowersjami.

Gdy gra stała się dostępna, pojawił się także ukryty wcześniej zestaw zakupów w ramach mikrotransakcji. Obejmuje to wszystko, od Kryształów Szczeliny używanych do rekrutacji pionków innych graczy po tomy Sztuki Metamorfozy wymagane do zmiany wyglądu Twojej postaci, a także przedmioty do ożywienia Wakestone, punkty szybkiej podróży Portcrystal, jednorazowe klucze do ucieczki z więziennych lochów i kadzidło do darmowego przechylenie pionka (które, nawiasem mówiąc, dostaje Twój pionek jest losowy), zaczarowanie potworów, a nawet specjalny sprzęt biwakowy, który waży mniej niż zwykły sprzęt. Wszystkie są widoczne na Strona DLC Dragon's Dogma 2.

Cena tych mikrotransakcji waha się od 1 do 5 dolarów i chociaż niektóre z nich wydają się być dostępne tylko w ograniczonych ilościach, inne wydają się być dostępne w nieskończoność. A jeśli weźmiesz pod uwagę, że Dragon's Dogma 2 to gra RPG dla jednego gracza za 70 dolarów, nie jest zaskoczeniem, że gracze…NieszczęśliwyDelikatnie mówiąc. NA parajego ocena spadła już do „w większości negatywnej”, przy zaledwie 34% pozytywnych recenzji.

READ  Jak będzie wyglądać sztuczna inteligencja w Gmailu na Androida

Możesz kupić specjalne wyposażenie kempingowe, które waży mniej niż to, co można znaleźć w grze, dzięki czemu zarządzanie ekwipunkiem jest mniej trudne. (Źródło zdjęcia: Windows Central)

„Następnie, po zakupie Edycji Deluxe w przedsprzedaży, poszedłem dzisiaj ją zainstalować i zobaczyłem w sklepie całą stronę poświęconą mikrotransacjom” książki Gracz Superiusa. „Jak można mieć czelność dokonywać jakiejkolwiek małej transakcji w grze SINGLE PLAYER, która jest już w pełnej cenie. Jest to dla mnie bardzo dziwne.” Wszechmocny Stwierdza to samoraczej zwięźle: „Świetna gra, która została zamknięta z powodu nikczemnych mikrotransakcji”.