22 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tesla CEO Elon Musk Twitter stock

Dow Jones wyprzedaje; Na Twitterze Elon Musk zawarli umowę

Indeks Dow Jones Industrial Average sprzedał 360 punktów w poniedziałek rano, powiększając w piątek ostre straty na giełdzie. Akcje Twittera po tym skoczyły dziennik Dyrektor generalny Tesli, Elon Musk, powiedział, że firma jest bliska zawarcia umowy. Głównym motorem zysków w poniedziałek rano były akcje Coca-Coli w Dow Jones.
XŚwiergot (TWTR) podskoczyła o 4% po piątkowym wzroście o 3,9%. Wspomniany Bloomberg Mógł sfinalizować transakcję już w poniedziałek. elektryczny gigant samochodowy Tesla (TSLA) spadł o 3% w poniedziałek rano.

pomiędzy Liderzy Dow JonesI jabłko (AAPL) I Microsoft (MSFT) oba spadły o około 1% w Giełda dzisiaj.

W obliczu nowej korekty na giełdzie lider Dow Jones American Express (AXP) – wraz z Tabela liderów IBD Zbiory Finanse LPL (LPLA), Expedia (EXPE), Raytheon Technologie (RTX) I zbieg okoliczności (szyling) – Wśród najlepszych akcji do obejrzenia w poniedziałek.

Microsoft i Tesla Tabela liderów IBD Sklepy. Caterpillar i Edwards Nauka na żywo pojawiło się W tym tygodniu Zapasy w pobliżu obszaru zakupu Polak. To była Expedia Dzisiejsze zapasy od IBD.

Dow Jones dzisiaj: Rentowności obligacji skarbowych i ceny ropy

Po otwarciu w poniedziałek indeks Dow Jones Industrial Average spadł o 1%, a indeks S&P 500 o 1,1%. Nasdaq odrobił straty do 0,5% w porannym handlu.

w ciągu Fundusze ETFNasdaq 100 Invesco QQQ Trust Tracker (QQQ) stracił 0,7%. SPDR S&P 500 ETF (szpieg) spadła o 0,75%.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych spadła w poniedziałek do 2,81% po zamknięciu na poziomie 2,91% w piątek. W zeszłym tygodniu rentowność 10-letnich obligacji skarbowych osiągnęła najwyższy poziom od grudnia 2018 r. Tymczasem ceny ropy w USA spadły o około 5%, przy czym cena ropy Texas Intermediate przekroczyła 97 USD za baryłkę.

Nowa korekta giełdowa

W piątek giełda zamknęła się mocno niżej, ponieważ główne indeksy giełdowe wyprzedały się z dużymi stratami.

READ  Twój wynajęty samochód w 2019 roku może być wart o 7200 USD więcej niż oczekiwano

piątek duży obraz Kolumna skomentowała: „Po odejściu od 200 EMA w czwartek, S&P 500 spadł o 2,8%, przełamując poniedziałkowe minimum. Indeks utrzymuje się powyżej poziomu z 16 marca Dzień kontynuacji Nisko, ale słabe działanie wystarczyło, aby oczekiwania rynku dla IBD zmieniły się w rynkową korektę.”

Jeśli jesteś nowy w IBD, rozważ przyjrzenie się system obrotu akcjami I Podstawy CAN SLIM. Wyróżnić wzory wykresów Jest to jedna z kluczowych wytycznych inwestycyjnych. IBD oferuje szeroką gamę Listy wzrostu zapasówLubić tabela wyników I SwingTrader.

Inwestorzy mogą również tworzyć listy obserwacyjne i znajdować firmy, które się zbliżają kup punktylub tworzyć własne ekrany w IBD Market Smith.


Pięć akcji Dow Jones do obejrzenia teraz


Zarobki Dow Jones: Coca-Cola

Akcje Dow Jones coca cola (KO) podało w poniedziałek rano lepsze niż oczekiwano wyniki za pierwszy kwartał, ponieważ akcje wzrosły o 2,6% w porannych notowaniach.

Akcje KO zamknęły się w piątek o 13% powyżej 57,66 punktów kupna na płaskiej bazie.

Dow Jones Kup i oglądaj: American Express

Akcje Dow Jones Financials American Express zakończyły się w piątek około 7% zniżką na filiżankę z 194,45 punktami kupna po wynikach firmy za pierwszy kwartał. Akcje AXP spadły o 0,8% w poniedziałek rano.


Cztery wzrostowe akcje do obejrzenia w Curskorekta giełdowa


Akcje do obejrzenia: LPL, Expedia, Raytheon, Shell

Tabela liderów IBD Akcje LPL Financial utrzymały się powyżej punktu kupna 191,08 w kubku z rączką, ale dwucyfrowe zyski wyblakły podczas trzydniowej passy. 21 kwietnia akcje wzrosły o 15,5% powyżej poziomu wejścia, co oznacza, że ​​akcje są bliskie aktywowania wyprzedaży w obie strony, zgodnie z IBD Market Smith Analiza wykresów. Akcje LPLA spadły o 1% w poniedziałek rano.

Dzisiejsze zapasy od IBD, Expedia, Kubek budowlany z uchwytem w cenie 204,08 pkt. Akcje próbują odzyskać 50-dniową linię, ale napotykają pewne problemy na tym kluczowym poziomie oporu. WYPRZEDAŻ ZAPASY 90 z 99 ocen IBD pokazuje idealny związek dla każdego Kontrola zapasów IBD. Akcje Expedii spadły o 0,4% na początku poniedziałku.

READ  Coraz więcej Amerykanów boryka się z „trwałym długiem” w miarę wzrostu stóp procentowych i opłat: nowe badanie

Wykonawca obrony Raytheon Technologies zrezygnował płaska podstawa 104,44 pipsy długo po ostrych stratach w zeszłym tygodniu. Akcje RTX spadły o ponad 1% w poniedziałek rano. Raytheon ogłosił swoje zarobki 26 kwietnia.

Producent ropy i gazu Shell, po piątkowym spadku o 2,15%, spadł z punktu kupna 56,23 płaskiej bazy. Akcje Shella spadły o ponad 3% w poniedziałek rano.


Dołącz do ekspertów IBD, którzy analizują wiodące akcje w bieżącej korekcie giełdowej na IBD Live


Tesla Stock

Akcje Tesli spadły o 3% w poniedziałek rano, grożąc przedłużeniem piątkowego spadku o 0,4%.

Akcje giganta EV zamknęły się w piątek o 13% z punktu kupna kubka uchwytu na poziomie 1152,97. Akcje były notowane na poziomie 1 243,49 4 listopada i są o 19% mniej niż w historii.

Liderzy Dow Jones: Apple i Microsoft

w ciągu Akcje Dow Jonesuruchomiono akcje Apple 7%-8% podstawa redukcji strat Od 176,75 długich pestek w bazie z podwójnym dnem w ostatnich tygodniach. Akcje Apple spadły poniżej 50-dniowej linii w piątek i mogą przygotowywać się do testowania długoterminowej 200-dniowej linii. W poniedziałek rano akcje spadły o 1%.

Lider oprogramowania, Microsoft, sprzedał w piątek 2,4%, w porównaniu z 50 i 200 liniami w piątek. Akcje są o ponad 20% niższe od 52-tygodniowego maksimum. Akcje MSFT spadły w poniedziałek o 0,8%.

Apple i Microsoft ogłaszają zarobki w tym tygodniu.

Obserwuj Scotta Lehtonena na Twitterze pod adresem Umieść tweeta Dowiedz się więcej o rozwijających się akcjach i średniej przemysłowej Dow Jones.

Może Ci się spodobać:

Największe wzrosty do kupowania i oglądania

Dowiedz się, jak synchronizować rynek ze strategią rynkową ETF IBD

Znajdź najlepsze długoterminowe inwestycje z długoterminowymi liderami IBD

MarketSmith: badania, wykresy, dane i szkolenia w jednym miejscu

Jak znaleźć wzrostowe akcje: Dlaczego narzędzie IBD upraszcza wyszukiwanie najlepszych % akcji