24 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dealerzy mają teraz na swoich terenach prawie dwa miliony nowych samochodów

Dealerzy mają teraz na swoich terenach prawie dwa miliony nowych samochodów

: Na zdjęciu z lotu ptaka Agencja Mak Haik jest widziana 14 grudnia 2022 r. W Houston w Teksasie.

zdjęcie: Brandona Bella (Obrazy Getty’ego)

Inwentaryzacja nowych samochodów u dealerów W Stanach Zjednoczonych kontynuuj Wspina się powoli i stabilnie Wraz z odbudową produkcji na całym świecie po uderzeniu epidemii. według Wiadomości motoryzacyjneTendencja ta nie różniła się w czerwcu i Dużym tego powodem są niesprzedane samochody elektryczne.

Dane z Cox Automotive, zgłoszone przez Wiadomości motoryzacyjnemówi, że około 1 953 512 pojazdów pozostaje niesprzedanych Dział handlowy Teraz. Daje to szerokość 53 dni – czyli o 75 procent więcej niż w tym samym czasie zaledwie rok wcześniej. Nieznacznie wzrosła również w porównaniu z poprzednim miesiącem, kiedy zaoferowano 1 928 619 pojazdów. Cox podobno generuje te dane, patrząc na tempo sprzedaży z poprzedniego 30-dniowego okresu.

Głównym powodem średniej podaży wynoszącej 53 dni jest jedna rzecz: pojazdy elektryczne. Według outletu, pojazdy te mają zapas na 103 dni. To sprawia, że ​​jest to jedyna oddzielona część Najwyższy luksus i wygoda Po drugiej stronie masz zapas na 100 dni. Jednak Cox zwraca na to uwagę Samochody pełnowymiarowe Było blisko 99 dni, ale to naprawdę nie jest zaskakujące.

Po drugiej stronie medalu CKompaktowe i średniej wielkości crossovery. Podobno mają najwęższy wynalazcaS.

z Wiadomości motoryzacyjneW raportach można potwierdzić, że poziom zapasów był najniższy wśród tańszych pojazdów, a zapasy wydają się rosnąć proporcjonalnie do ceny. To nie jest wielka niespodzianka. To znaczy, kto właściwie ma teraz pieniądze na drogi samochód? Dokładnie. Nikt tego nie robi. Kolejnym interesującym faktem jest to, że Toyota I Hondy Dziewięć z 10 najlepszych desek ma najmniejszą podaż.

Wiadomości motoryzacyjne Raporty wskazują, że spośród siedmiu producentów samochodów, którzy nadal zgłaszają miesięczne dane dotyczące sprzedaży i zapasów, sześciu odnotowało wzrost liczby wyświetleń dni w zeszłym miesiącu od jednego do czterech dni. Tylko Volvo poziom pozostał.

Więc jeśli chcesz umowy na samochód, możemy nie być tam, gdzie byliśmy kilka lat temu, ale wszystko zaczyna wracać do normy.

READ  Dział chmurowy Alphabet, spółki-matki Google, nie uwzględnia szacunków przychodów ze względu na boom chmurowy Microsoftu