16 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Czy Ranbir Kapoor, Alia Bhatt, Vicky Kaushal i Katrina Kaif zostali poproszeni o pokazanie zaproszeń na Ram Mandir Prana Pratishthy?  |

Czy Ranbir Kapoor, Alia Bhatt, Vicky Kaushal i Katrina Kaif zostali poproszeni o pokazanie zaproszeń na Ram Mandir Prana Pratishthy? |

Bollywoodzkie pary władzy Alia Bhatt I Ranbira KapooraI Vicky Kaushal I Katarzyna KaifWprawili fanów w szał, gdy w poniedziałek przybyli do Ajodhji, aby wziąć udział w… Poświęcenie Ram Mandir świętować.
W tym gwiazdorskim wydarzeniu wystąpili największe gwiazdy, takie jak Amitabh Bachchan i Abhishek Bachchan, Chiranjeevi i Ram Charan, reżyserzy Rohit Shetty i Rajkumar Hirani, aktorzy Kangana Ranaut, Ayushmann Khurrana i Madhuri Dixit Nene, a także wielu innych znamienitych gości, którzy przybyli licznie liczby. Aby być częścią ceremonii.

Ponieważ było to wydarzenie o zaostrzonym rygorze, widziano kilka gwiazd wyciągających przed bramkarzami coś, co wyglądało na wyprodukowany przez siebie papier. Przedstawiciele mogli wejść do budynku dopiero po zapoznaniu się z dokumentem. Ranbir i Alia byli pierwsi w kolejce do przedstawienia dokumentu, a za nimi podążały inne gwiazdy, które towarzyszyły im prywatnym samolotem na miejsce.

Wirusowy klip ustąpił miejsca spekulacjom, że żaden z gości nie był traktowany preferencyjnie, co skłoniło Twittera do pochwalenia bezpieczeństwa. „Miło jest widzieć, że te gwiazdy nie są traktowane gwiazdorsko” – czytamy w jednym z postów.

W innym filmie, który krążył w Internecie, Vicky, Katrina, Alia i Ranbir zbliżały się do zdjęcia Ram Mandira W wózku golfowym, który czekał na nich po przejściu kontroli bezpieczeństwa przy bramce.

Na nagraniach wideo z miejsca wydarzenia widać, jak Amitabh Bachchan i jego syn Abhishek zajęli swoje miejsca podczas ceremonii. Na terenie świątyni widziano legendarnego aktora rozmawiającego z Arunem Govilem, znanym z roli Lorda Ram w serialu telewizyjnym „Ramayan” z 1987 roku.

Kangana Ranaut, który przybył do Ajodhji w sobotę, był również obecny na wielkim przyjęciu. Aktorka opisała to doświadczenie jako transport do „purańskiego khala” i udostępniła zdjęcia z terenu świątyni. Przybyły w niedzielę Anupam Kher podkreślił jedność kraju i przekraczanie granic religijnych.

W skład zespołu hindi branży filmowej wchodziły także takie gwiazdy jak Hema Malini, Rajinikanth, Pawan Kalyan, Madhur Bhandarkar, Subhash Ghai, Shefali Shah, Vipul Shah, Randeep Hooda, Anu Malik i Sonu Nigam.

Podczas ceremonii „Pran Pratishtha” poświęconej idolowi Ram Lalli wszyscy zaproszeni otrzymali dzwonek, którym można było dzwonić podczas modlitw. Ceremonia rozpocznie się o godzinie 12:20 i zakończy się o godzinie 13:00.

Od Alii Ranbir i Anushki Virat po Amitabha Bachchana – do Ajodhji zapraszane są gwiazdy na ceremonię otwarcia Ram Mandir.