22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Coi Leray broni Eminema po tym, jak jej ojciec skrytykował Benzino Em

Coi Leray broni Eminema po tym, jak jej ojciec skrytykował Benzino Em

koi liray bronić Eminem po jej ojcu benzen Rock and Roll Hall of Fame wprowadził rapera z Detroit do klasy 2022.

czwartek (5 maja), koi liray Opublikowała tweeta, który wydawał się zaprzeczać oświadczeniu złożonemu dzień wcześniej przez jej ojca, w którym osłaniał Shadiego.

„Jestem o miłości, równości, szacunku i tolerancji” – napisał Coi. „Nie mam nic przeciwko Eminemowi, 25 lat mojego życia wiem tylko, że jest bardzo utalentowanym artystą i aktorem! (8 mil To było fajne) Zbudujmy mosty i pokonajmy je, zanim je spalisz. „

Tweet Coi wydaje się być bezpośrednią odpowiedzią na posty opublikowane przez Benzino w środę (4 maja). Po tym, jak Rock and Roll Hall of Fame ogłosił, że Eminem będzie w kategorii 2022 obok Dolly Parton, Lionel Richie, Doran Duran, Eurhythmics, Karl Simon, Pat Benatar i Judas Priest, Benzino wezwał instytut do podjęcia decyzji.

„The Rock and Roll Hall of Fame jest jak Grammynie szanują naszej kultury, czarnych ludzi ani hip-hopu, a jeśli się nie zgadzasz, jesteś rasistą, wprost” – napisał na Twitterze Benzino.

„więc gdzie LudzieEric B, RAKIM, Kool Moe D, Epmd, Fearless Four, Fat Boyz, Lauren Hill, Little Kim, OutKast i setki innych czarnych raperów? GTFOH”.

dziwnie, benzenTa mała tyrada pojawia się po tym, jak niedawno zawarł pokój z Eminemem po tym, jak wyzdrowiał z raperem od prawie 20 lat.

„Dla wszystkich fanów Eminema i Stansa na całym świecie wołowina oficjalnie się skończyła” benzen Tweetuj 17 marca. kolor.”

Wygląda na to, że związek Coi Leray i Benzino jest napięty, W tej chwili. W zeszłym miesiącu Coi twierdził, że groził jej i jej matce. Ojciec i córka kilkakrotnie starli się w ostatnich tygodniach w mediach społecznościowych o pozornie nielogiczne zachowanie Benzino, a Coi niedawno powiedziała, że ​​chce, aby wrócił do zdrowia offline.

READ  Poszukiwania Juliana Sandsa zostają wznowione sześć miesięcy po jego zaginięciu w The Hike - Deadline

Oto pamiątkowe chwile rapera tłuczonej wołowiny