22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Co destabilizuje granicę polsko-białoruską?  |  Wiadomości o wojnie rosyjsko-ukraińskiej

Co destabilizuje granicę polsko-białoruską? | Wiadomości o wojnie rosyjsko-ukraińskiej

Internet,

W miarę wzrostu napięcia NATO-Rosja Polska zwiększa liczbę funkcjonariuszy straży granicznej i żołnierzy.

Napięcie jest już wysokie na granicy Polski z Białorusią, która wyznacza granicę UE, gdy Jewgienij Prigożin trafił na pierwsze strony gazet na całym świecie. Z drugiej strony w miarę kontynuowania inwazji na Ukrainę Białoruś pogłębia sojusz z Rosją. Teraz najemni bojownicy Wagnera obozują na Białorusi, pozostawiając mieszkańców przygranicznych wiosek w stanie niepewności i strachu. W Polsce rośnie liczba funkcjonariuszy straży granicznej i żołnierzy, a polski rząd rozprawił się z osobami, które według niego nielegalnie przekraczają granicę. Jak zatem całe to napięcie wpłynęło na mieszkańców?

W tym rozdziale:

napisy końcowe:

Producentami tego odcinka są Fahrinisa Campana i Chloe K. Lee oraz nasza prowadząca Malika Bilal. Miranda Lynn sprawdziła fakty w tym odcinku.

Naszym projektantem dźwięku jest Alex Roldan. Tim St Clair zmiksował ten odcinek. Aya Elmilik jest naszą główną nianią zajmującą się rozwojem i zaangażowaniem odbiorców. Naszymi producentami zaręczynowymi są Munera AlDosari i Adam Abou-Gad.

Alexandra Locke jest producentem wykonawczym The Tag, a Ney Alvarez jest szefem dźwięku w Al Jazeera.

Skontaktuj się z nami:

@AJEPodcasty włączone Świergot, Instagrama I Facebook

READ  Mercedes inwestuje w Polsce miliard euro w budowę pierwszej fabryki samochodów dostawczych wyłącznie elektrycznych