25 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Cities: Skylines II” zmierza na PC, PS5 i Xbox Series X/S w 2023 roku

„Cities: Skylines II” zmierza na PC, PS5 i Xbox Series X/S w 2023 roku

Osiem lat i 12 milionów sprzedaży później, Miasta: Linie horyzontu otrzymać kontynuację. Miasta: Skylines II Premiera w 2023 roku na PC, konsole PlayStation 5 i Xbox Series, od oryginalnego dewelopera Colossal Order i wydawcy Paradox Interactive. Nowy emulator zaoferuje rozbudowany zestaw narzędzi i mechanik, a co najważniejsze dla istniejącej społeczności serii, będzie obsługiwał zaawansowane możliwości moddingowe. Miasta: Skylines II Pozwoli graczom przekształcić małe wioski w tętniące życiem metropolie, a następnie wdrożyć szczegółowe systemy budowlane, transportowe, przemysłowe i ekonomiczne.

oryginalny Miasta: Linie horyzontu Wyszedł w 2015 roku i wypełnił pustkę pozostawioną przez EA po rozczarowującym restarcie Sim City. Od czasu premiery Colossal Order nieustannie ulepsza swojego budowniczego miast: oprócz zasobów do kupienia, sim otrzymał dziesiątki głównych rozszerzeń rozgrywki, które zasadniczo przebudowały jego systemy przemysłu, edukacji, parków i lotnisk. the Miasta: Linie horyzontu Dziś wygląda zupełnie inaczej niż gra, która pojawiła się w 2015 roku.

Modyfikacje i zasoby społeczności to ogromna część historii sukcesu Cities: Skylines. Istnieją setki tysięcy darmowych zasobów stworzonych przez użytkowników do gry na Steamie, a jej najpopularniejszy mod ma ponad dwa miliony subskrybentów, poprawiając podstawowe mechaniki, takie jak budowa dróg i zarządzanie ruchem. Rozwijająca się społeczność YouTube rozrosła się wokół gry dzięki (I prawdziwe!) urbanistów, którzy oferują wskazówki i konstrukcje demonstracyjne w setkach odcinków. Tylko w 2022 roku gra przyciągnęła ponad 5,5 miliona nowych graczy.

Ogromna rzecz mówi Miasta: Skylines II Ma „w pełni zrealizowane systemy transportowe i ekonomiczne, bogactwo opcji budowy i dostosowywania oraz zaawansowane możliwości modowania”. oryginalny Miasta: Linie horyzontu 10 marca będzie obchodzić swoje ósme urodziny, a Colossal Order obiecało więcej informacji na temat kontynuacji w nadchodzących miesiącach.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską. Wszystkie ceny są aktualne w momencie publikacji.