27 kwietnia, 2024

Chelsea 1:0 West Ham: Premier League — reakcja na żywo! | Premier League

Zwycięzca meczu, Christian Pulisic, rozmawiał z Sky Sports.

Dobrze być bezpieczniejszym w pierwszej czwórce. Musimy wygrywać u siebie i czuć się komfortowo przed naszymi kibicami. Musimy mocno zakończyć sezon. Kilka dobrych meczów ligowych, a potem finał. Musiałem wkroczyć, zrobić różnicę i pokazać, że chcę grać.

Wyniki angielskiej Premier League gdzie indziej:
Brighton 2-2 Southampton
Burnley 1-0 Wilki.

Everton jest trzeci i teraz musi grać dla Liverpoolu. Och, Franku. O nie.

Pełny etat: Chelsea 1:0 West Ham

To świetny wynik dla Chelsea, przestań gnić pomimo bardzo dziwnego i chaotycznego działania. Wszystko przerzuciło winę Craiga Dawsona na Lukaku, który miał wpływ na jego przybycie. Jorginho mógł zrobić straszny bałagan z rzutu karnego, ale Chelsea wykorzystała czerwoną kartkę Dawsona. Teraz wygląda na to, że czwórka najlepszych w swoich szeregach jest bardzo bezpieczna, chociaż można śmiało powiedzieć, że w klubie nadal nie jest tak dobrze. Te czasy są wciąż niepewne.

90 + 4 minuty: Alonso, który miał dobrą grę pośród kilku uderzeń, usuwa niebezpieczeństwo, gdy wygląda na to, że Fornals mógł trafić w końcówkę dośrodkowania w pole karne. To już prawie ostatni. Chelsea Są zwycięzcami w taki czy inny sposób.

90 + 3 minuty: ten Chelsea Fani wstają i śpiewają. Byli cicho, ale z drugiej strony ich zespół dał im bardzo niewiele do pracy.

90 + 2 minuty: Uśmiech Thomasa Tuchela, grymas Declana Rice’a. To zabawna stara gra. West Ham cofnął się do 10 i zachwiał, gdy Mason Mount próbował trzymać strażnika z daleka. Chociaż rzut karny został zmarnowany, wyzwanie Craiga Dawsona zmieniło grę.

Bramka! Chelsea 1:0 West Ham (Polityka, 90)

Declan Rice podbiegł do obrony West Ham, ale wyglądają na niezorganizowanych, gdy Alonso tnie w lewo i tnie, a Pulisic, sam Kapitan Ameryka, wymknie się do domu.

READ  Lepsze opcje opon Red Bulla jeszcze bardziej osłabiają nadzieje rywali Formuły 1 na Grand Prix Bahrajnu
Pomocnik Chelsea Christian Pulisic strzelił pierwszego gola.
Pomocnik Chelsea Christian Pulisic strzelił pierwszego gola. Zdjęcie: Justin Thales/AFP/Getty Images

88 minut: Znajdź jakąś debatę na temat tego, czy Lukaku chce to przyjąć. Jorginho wykonał zwykły skok i może Chelsea Boisko go zablokowało, ale przekazał go Fabiansky’emu, który dobrze to przeczytał. Chwała bramkarzowi, zakłopotanie leży po włosku.

Utrata rzutu karnego od Jorginho, gracza Chelsea!

Był spór o rzut karny. Lukaku chciał to wziąć. Zamiast tego Jorginho zrobił krok do przodu i podał piłkę prosto do Fabiańskiego. Szczerze, to było zabawne.

Jorginho z Chelsea odpowiedział po tym, jak obronił rzut karny Łukasza Fabiańskiego z West Ham United. Zdjęcie: Clive Rose/Getty Images

Dawson został wyrzucony z West Ham!

86 min: Wyzwanie Dawsona jest postrzegane przez VAR jako pozbawione szansy na zdobycie gola, a to jest dla niego wczesna presja na Wash & Go.

Craig Dawson, zawodnik West Ham United, został usunięty z boiska.
Craig Dawson, zawodnik West Ham United, został usunięty z boiska. Zdjęcia: Simon Dale/Rex/Shutterstock

Rzut karny dla Chelsea!

Romelu Lukaku obraca Craiga Dawsona w filmie Thiago Silvy i zostaje ściągnięty. Dobra gra Lukaku, zła Dawson!

Romelu Lukaku z Chelsea został sfaulowany w polu karnym przez Craiga Dawsona z West Hamu. Zdjęcie: James Williamson/AMA/Getty Images

82 minuty: Marcos Alonso został ukarany rzutem łokciem na Fornalsie, a następnie z rzutu wolnego Craig Dawson wysłał Mason Mount, co było stratą czasu dla wszystkich.

80 minut: Ziyech tnie z prawej strony, lewą falą otwiera puszkę fasoli, a piłka leci za nim. Tuchel, pije wodę na trybunach, gotuje się ledwo schowane.

79 minut: Ich rzeki odchodzą, Lanzini jest ostatnią zmianą w West Ham, Bowen ma ostatni strzał, odskakując.

78 minut: Mason Mount ponownie zanika, nie jest już tak stary, jak w tej chwili.

76 minut: Potroić Chelsea Sub: Werner, Havertz, Loftus-Cheek wszyscy, chodźcie Pulisic, Lukaku, Ziyech. Stworzony dla rumu, ten jest.

READ  Woj: Negocjacje między sieciami a Kyrie Irving stały się „intensywne”, gdy Lakers „wynurzyły się”

74 minuty: Piłka wpada do ręki Wernera, ponownie robi dziurę w bramce, a noga wysuwa się, ale nie może nabrać piłki, bo piłka toczy się do Fabiańskiego. Tymo jest typowy.

73 minuty: Drużyny West Ham: Bowen na Yarmolenko.

72 minuty: Chelsea z pewną stałą presją. Loftus-Cheek, który dobrze radził sobie na prawym obronie, przecina ją i Alonso kieruje się w jej stronę.

70 minut: Jarmołenko podaje i dostaje dwie próby, tylko po to, by wybić piłkę. Następnie Chelsea Schodząc z drugiego końca, strzał Mounta został zwieńczony przez Dawsona i spadł do Wernera. Należy się spodziewać luk docelowych i odbiorców. Uderzyły boczne siatki… Chłopaki, tu Timo.

68 minut: Nie, niewiele się tu dzieje. Ta gra nie jest rozgrywana nawet w połowie tempa, ale w ponad ćwierć tempa, z dużą ilością przerw w grze. Thiago Silva podchodzi i kopie – i dlaczego nie – a piłka prawie trafiła do Timo Wernera, który według doniesień był na spalonym.

66 minut: Cresswell bierze ząb bardziej niż lay-up i ostatecznie otrzymuje napiwek za to, ale bez zastrzeżeń.

63 minuty: Premier League Aktualizacja: Burnley 1-0 Wilki. To stawia Everton na dole tabeli. o mój.

62 minuty: Pewnego dnia Declan Rice przychodzi z West Hamem, a Mark Noble odchodzi. Czy to brzmi jak niebezpieczeństwo? Tak szczerze.

62 minuty: Aktualizacja Premier League: Brighton jest teraz w Southampton 2:2, a James Ward-Prowse strzelił dwa gole Saints.

60 minut: Fabianski został wezwany do akcji, gdy Dawson kopnął piłkę po strzale Kante. Na trybunach widać trenera West Ham Stuarta Pierce’a. Ma 60 lat, żebyście wszyscy poczuli się staro.

W 60. urodziny Stuarta Pierce’a, przypomnienie jego ostatniej gry jako gracza w 2002 roku.

Naliczono 99 bramek w karierze, a rzut karny został przyznany w doliczonym czasie gry na Maine Road. Dave Besant mówi mu, żeby się nie ruszał. Scena ma przejść na emeryturę w wielkim stylu… #MCFCpic.twitter.com/UTqjJgRuyv

– Futbolowe wspomnienia Stu (@stusfootyflash) 24 kwietnia 2022

58 minut: Z drugiej strony West Ham ożywa. Jarmołenko atakuje, piłka siada na jego lewej nodze, ale przechodzi do Soucka, który blokuje jego strzał. Wydawało się to marnotrawstwem, biorąc pod uwagę, że mógł otworzyć puszkę fasoli lewą stopą, używając starego, bezsensownego wyrażenia.

55 minut: Fani house zaczynają śpiewać wraz z postępami Timo Wernera. Jest kultowym bohaterem na moście, chociaż został zatrzymany przez Craiga Dawsona, weterana, który w tej chwili wygląda jak obrońca singli.

53 minuty: Prawdziwy futbol, ​​dobry blok Craiga Dawsona, potem kolejny jak Chelsea Wiosna w formie życia. Tłum uprawia nawet sporty zamiast egzorcyzmów, których być może potrzebowali wcześniej, jak cisza. Ciśnienie jest natychmiast nakładane.

51 minut: Mason Mountain jest poniżej, podczas gdy Seb Coe siedzi na trybunach. Bruce Buck pojawia się również jako Petr Cech i Marina Granovskaya. Cała uwaga jest w tej chwili poza polem, a nie na nim.

49 minut: Więcej akcentów, bardziej odrodzenie akcentów z lat 80., od Iana Sargenta, który twierdzi, że nie lubi akcentu, ale dużo wie o ruchu szlacheckim. Jeśli chodzi o skałę brog, Uther Pendragon ma 6-1 do 315 punktów w Bath. Poniesie moje 2 funty, na których tańczę przez całe życie”.

48 minut: być Chelsea grać lepiej? Jeszcze nie. Nie ma tam dużego ruchu.

46 minut: W każdym razie z pokazem na Stamford Bridge. Miejmy nadzieję na najlepsze. Thomas Tuchel dużo mówi na uboczu. Wygląda na to, że chce rozgrzać swoją łódź podwodną.

Czy Amen Corner Prog? „Nie. Chociaż Weaver dołączył do Strobes jako zamiennik Ricka Wakemana.” Taki jest wyrok Joe Pearsona (nerd Brugge od 1971) w Indianapolis. Moja mama ma album Strawbs. Nigdy nie osiągnąłem.

Złe wieści dla Southampton, i były Chelsea gracz. To Brighton 2-0 Southampton.

To Burnley 0-0 Wilki. Wszystkie oczy skierowane są na Everton prowadzony przez Franka Lamparda.

Jeremy Boyce w kontakcie: „Wydaje się, że żadna z drużyn nie wie, co zrobić z tym meczem: trzymać? Fałszywe przedstawienie? Nie zbankrutuj żadnego z nich.

Pytanie: Czy Corner Amen to naprawdę prog?

Ian Sargent: „Może kilku dodatkowych graczy i formacja 90125?” Może Anderson, Broford, Walkman i Howe?

Pierwsza połowa: Chelsea 0-0 West Ham

Połowa kończy się wyjęciem piłki z gry przez Marcosa Alonso bez konkretnego powodu, co jest symbolem gry jako całości. To był jeden z najdziwniejszych meczów sezonu. West Ham rezerwy trzymają go w Mary Celeste, która jest w środku kary Stamford Bridge. Chelsea Byli biedni, oferując tak niewiele do gry bez większych emocji, że fabuła leży poza boiskiem. Płodne uwagi Thomasa Tuchela zostaną wyemitowane. Pytanie brzmi: czy jego zawodnicy odpowiedzą?

45 + 3 minuty: Aktualizacja wyniku Premier League: Southampton ma teraz dwa gole od Brighton, po samobójczym golu Salisu.

43 minuty: Toczy się gra, ale naprawdę nie jest zbyt dobra. Jest to jednak dość dziwne, samo w sobie dziwne (brak progu, więcej magii).

41 minut: John Peller (!) dołącza do brogue party: „Więc w okrężny sposób dochodzę do wniosku, że Moyes martwi się, że jego drużyna jest słaba?”

Gra była scenariuszem łez klauna, każdego, kto myśli Chelsea Mógł rzucić wyzwanie dwóm najlepszym w tym występie z przeszłości.

39 minut: Graeme Jamieson kontynuuje: „Czy masz teorię, dlaczego Paige Tam nadal uderza w przeciwnym kierunku? Czy to jego rywalizacja, niefortunny zbieg okoliczności, kiepski wyczucie czasu lub słaba równowaga? Nie wyobrażam sobie, aby pani Soucek była tak zafascynowana przez FA”.

Gracze, którzy upuszczają znacznie więcej. Do listy chciałbym dodać Kierana Trippiera. Pojawia się na stałe na plecach.