16 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Cena Google Pixel 8 może być znacznie wyższa

Cena Google Pixel 8 może być znacznie wyższa

Premiera serii Pixel 8 firmy Google ma nastąpić już za niecały miesiąc i jeśli wierzyć nowym przeciekom, może pojawić się wraz ze znaczną podwyżką cen.

Oferty Raporty Ceny Google Pixel 8 i Pixel 8 Pro w Europie (dokładnie we Francji) za podstawowy Pixel 8 wyniosą 799 euro. Tymczasem ceny Pixela 8 Pro będą zaczynać się od 1099 euro. Brytyjski odpowiednik magazynu również podał te same ceny, Oferty HotUK.

Jak wynika z przecieku, ceny kształtowały się następująco:

 • Google Pixel 8
  • 128 GB: 799 euro
  • 256 GB: 859 euro
 • Google Pixel 8 Pro
  • 128 GB: 1099 euro
  • 256 GB: 1159 euro
  • 512 GB: 1299 euro

Ceny te są niespotykane w przypadku flagowych telefonów z Androidem, jednak są znacznie wyższe w porównaniu do cen z zeszłego roku. Dla porównania, Pixel 7 kosztuje obecnie we Francji 649 euro, a Pixel 7 Pro – 899 euro. Oznaczałoby to wzrost ceny o 150 euro w przypadku Pixela 8 i 200 euro w przypadku Pixela 8 Pro.

Warto jednak zauważyć, że podobne bardzo O podwyżce cen poinformował m.in Prognozy techniczne zeszły tydzień.

Jeśli ta cena okaże się prawidłowa – Oferty Ostatnio ma tu całkiem dobre wyniki – co sugeruje, że Google jest gotowy na pierwszą dużą podwyżkę cen swoich flagowych telefonów od czasu ponownego uruchomienia Tensora w 2021 roku. Oferty Sugeruje się również, że podobnie jak w przypadku Pixela 7a, Google Store może mieć ekskluzywne kolory dla tej nowej generacji telefonów Pixel. Czarny, szary/zielony i różowy będą standardowymi kolorami dla zwykłego modelu, natomiast czarny, „porcelanowy” i „Sky” będą dostępne. Będą to kolory Pro. W wczorajszym wycieku ponownie przyjrzeliśmy się „Sky”, gdzie kolor czarny był również określany jako „Lukrecja”.

Pixel 8 Pro w kolorze niebieskim

Zakładając, że podobne wzrosty wystąpią na rynku amerykańskim, sugerowałoby to, że cena Pixela 8 prawdopodobnie zacznie się od 649 dolarów, a Pixela 8 Pro od 1000 dolarów lub więcej. W szczególności cena Pixela 7a wzrosła w USA z 449 dolarów do 499 dolarów. Jednak ceny w Stanach Zjednoczonych często różnią się w porównaniu z innymi regionami. Na przykład Samsung Galaxy Z Flip 5 odnotował wzrost cen na całym świecie, utrzymując tę ​​samą cenę 999 dolarów w USA.

READ  GTA 6: wyciekły filmy z rozgrywki

Więcej o Google Pixelu 8:

Zaktualizowano, aby usunąć nieprawidłowe odniesienie do Wielkiej Brytanii w tytule.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.