5 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Carl Weathers zawołał Ginę Carano po nakręceniu filmu „The Mandalorian” – Deadline

Carl Weathers zawołał Ginę Carano po nakręceniu filmu „The Mandalorian” – Deadline

dawny Mandalorianin Weterynarz Gina Carano napisała ciepły, długi hołd swojej koleżance z Disney+ Gwiezdne Wojny Gwiazda serialu Carl Weathers udostępniła na Instagramie. Aktor zmarł dzisiaj w wieku 76 lat.

Carano, który nie został powitany ponownie w trzecim sezonie Mandalorianinlub jakikolwiek inny kraj Gwiezdne Wojny W następstwie kontrowersyjnych porównań, które miały miejsce w lutym 2021 r. i dotyczyły podziału Stanów Zjednoczonych do nazistowskich Niemiec, Withers „zadzwonił do mnie zaraz po tym, jak zostałem zwolniony” – powiedział Spinoff.

Carano przez dwa sezony grał łowcę nagród Carę Dune mandalorianin, Podczas gdy Withers wcielił się w agenta łowcy nagród, który stał się Najwyższym Sędzią Nevarro, Greefa Kargi. Withers wyreżyserował także dziewięć odcinków serialu mandalorianin, Był nominowany do nagrody gościnnego aktora w serialu dramatycznym za odcinek „Rozdział 12: Oblężenie” z 2020 roku.

„Nie byłam w stanie emocjonalnym, w którym mogłabym podnieść słuchawkę, bo byłam zdenerwowana, ale ostatecznie porozmawialiśmy później” – napisała o rozmowie z Withersem po tym, jak została wyrzucona z Disneya.

„Był miły i zachęcający i nie chciał, żebym się poddała. Mówił, że mnie nie wyrzuca. Próbował podtrzymać moją nadzieję w scenariuszu, który wydawał się całkowicie beznadziejny. Pokazał mi, że mu zależy Taki właśnie był.”

„Byłem z nim bardzo blisko związany z pierwszym i drugim sezonem Mando” – napisał Carano. „Jon Favreau czuł, że będzie dla mnie dobrym mentorem, ponieważ mieliśmy wspólnego sportowca, który został aktorem, więc Jon poprosił go o wyreżyserowanie mojego pierwszego odcinka w drugim sezonie Mando.”

„Myślę, że gdybyśmy dotarli do Rangersów Nowej Republiki, Carl bardziej by mnie nakręcił. John F. miał rację, byliśmy dobrzy”.

Wyjaśniła na IG: „Karl był dla mnie mentorem na planie, kładł ręce na moich ramionach i patrzył mi prosto w oczy, aby ukoić moją duszę. Miał świetną perspektywę w opowiadaniu historii, która mogła przejść tylko przez jego doświadczeniem i mądrością, którymi się ze mną podzielił, aby pomóc mi przejść przez „Świetność. Cenię te chwile”.

READ  Harry, Meghan dowiedziała się, że „nie jest zaproszony” na przyjęcie z prasy

Przeczytaj pełny post Carano na IG poniżej: