24 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Cais planuje kontrolę zaufania ERC w Polsce

Cais planuje kontrolę zaufania ERC w Polsce

Środa | 17 maja 2023 r

Eric Kayes użyje w tym tygodniu licznika Polski w Rajdowych Mistrzostwach Europy FIA, aby dodać sobie pewności siebie.

23-latek z Czech, który był o krok od zwycięstwa w ERC w 2021 roku, przeżył trudny początek sezonu 2023, po raz pierwszy ze Skodą Power.


„To będzie trudne i wymagające, zwłaszcza że nie skończyłem dobrze [in Portugal last weekend]”, powiedział były kolarz górski zjazdowy. „Muszę zachować spokój, muszę się skupić i wykonać najlepszą możliwą pracę, aby odbudować pewność siebie. To będzie pierwszy punkt, a potem będę mógł bardziej skupić się na tym, gdzie jestem i gdzie powinienem być.

Ponieważ popełniłem błąd w Chorwacji [in Portugal] Zaczynasz wątpić w siebie, boisz się, gdy samochód wpada w poślizg i nie chcesz znowu go rozbić. Ale czekają nas trzy wyścigi na szutrze i miejsce na poprawę i znalezienie dobrego rytmu.


Kayes zaliczył swój jedyny rajdowy start w Polsce w 2019 roku, zajmując szóste miejsce w Junior ERC na wczesnych etapach swojej kariery za kierownicą.

„To piękna przyroda, ludzie w Polsce mają bzika na punkcie rajdów i naprawdę nie mogę się doczekać kolejnej imprezy ERC” – powiedział Cais, pilotowany przez Słowaka Igora Pacykala podczas 79. Rajdu Polski ORLEN. „Zawodnicy w ERC mają świetne specyfikacje i nie jest łatwo uzyskać tam najlepszy czas. To zdecydowanie wyzwanie, ale na tym polega rajd i jestem z tego powodu szczęśliwy. Musisz jechać tam na każdym etapie ERC i jestem bardzo wdzięczny wszystkim sponsorom i partnerom, którzy mi na to pozwolili. .


READ  Powerhouse Energy wybuduje JV zakład wodorowy w Polsce