22 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Brytyjczycy się cieszą, Meghan Markle nie pojawi się na koronacji króla Karola

Brytyjczycy się cieszą, Meghan Markle nie pojawi się na koronacji króla Karola

sławni ludzie

15 kwietnia 2023 | 14:43

Mówi się, że Brytyjczycy „radują się” z odmowy przyjęcia przez Meghan Markle zaproszenia na zbliżającą się koronację króla Karola III.

Rzecznik pałacu potwierdził, że chociaż książę Harry weźmie udział w wydarzeniu 6 maja, Marek zostanie Za nimi w ich ogromnej rezydencji w Kalifornii.

Impreza upamiętnia urodziny syna pary, Archiego, który skończy cztery lata Sprzeczny harmonogram to logika księżnej Nie podróżować do Londynu.

Przemawiając w piątek w Sky News, pisarka Sophie Ellsworth Zaatakował Markle’aargumentując, że ma „obsesję na punkcie bycia w mediach” i „dominacji na pierwszych stronach gazet”.

„Nie mogę uwierzyć, że kobieta nie weźmie udziału, ponieważ ma obsesję na punkcie siebie” – powiedział Ellsworth, twierdząc, że Brytyjczycy „cieszą się”, że była aktorka „W garniturach” „trzyma się z dala” od uroczystości.

Nie potwierdzono, czy Markle i Harry wezmą udział w koronacji aż do tego tygodnia.
Agencja Anadolu za pośrednictwem Getty Images

Ellsworth powiedział, że to „dobra decyzja” dla 41-letniej Markle, aby nie uczestniczyć, biorąc pod uwagę, jak londyńczycy „pogardzali” parą podczas zeszłorocznego Jubileuszu Królowej.

Koronacja ma miejsce kilka miesięcy po publikacji wspomnień księcia Sussex „Spear” i premierze niepochlebnego serialu dokumentalnego o parze na Netflix.

Mówi się, że 38-letni Markle i Harry podpisali umowę o wartości 100 milionów dolarów z gigantem transmisji strumieniowej na ich sześcioodcinkowy program, podczas gdy „Włócznia” stała się najszybciej sprzedającą się książką non-fiction wszechczasów.

„Ten człowiek wyrządził wielką krzywdę rodzinie królewskiej i zarobił na tym fortunę” – powiedział Ellsworth o Harrym. „Wstyd mu, ale mam nadzieję, że będzie się zachowywał podczas koronacji”.

Daily Mail cytował niezidentyfikowane źródła twierdząc, że rodzina królewska „nie była zainteresowana” rozmową z księciem Harrym podczas koronacji pary wyjście z królewskiego życia i przeprowadzka do Stanów Zjednoczonych w 2020 roku.

READ  Premiera „The Last Of Us” przyciąga 4,7 mln widzów — Deadline

Notatki Ellswortha odzwierciedlają wewnętrzne raporty z pałacu – a mianowicie, że Kate Middleton „ulży” oczekiwana nieobecność męża. Anonimowe źródło donosi, że 41-letni Middleton czułby się „niekomfortowo” w towarzystwie księżnej.

Para ma burzliwe relacje z nieletnimi po wysyłce do Kalifornii, porzuceniu obowiązków i wydaniu serialu dokumentalnego Duke’s Netflix oraz wspomnień „Spare”.
Brytyjska prasa za pośrednictwem Getty Images
Markle została nazwana „męczennicą”, podczas gdy krytycy twierdzą, że „wychodzi” z ceremonii koronacyjnej.
Samir Hussein/WireImage

Królewski biograf Tom Power twierdził, że Middleton „nie zaprosiłby jej tam w żadnych okolicznościach”, skutecznie uniemożliwiając Markle przyjęcie zaproszenia.

Jej wybór pozostania w Golden State został skrytykowany przez jej królewskich obserwatorów, którzy koronowali ją na „męczennika” – a Meghan McCain zapukała Markle dla „kurczaka”.

Ze strony króla mówiono, że jest „rozczarowany”, że Markle nie będzie na ceremonii.

Były informator powiedział: „To smutne, jest bardzo rozczarowany, że nie zobaczy Meghan ani swoich wnuków, ale rozumie sytuację”.

A pałac potwierdził, że książę Harry będzie na koronacji bez Megan.
zz / KGC-178 / STAR MAX / IPx
Po śmierci królowej Elżbiety II na tronie zasiądzie król Karol III wraz ze swoją żoną Camillą, królową małżonką.
Hugo Bernand/Pałac Buckingham za pośrednictwem Getty Images

Otchłań zaproszenia zakończyła się w tym tygodniu, gdy rzecznik Pałacu Buckingham potwierdził plany Harry’ego i Meghan.

Rzecznik Pałacu Buckingham może potwierdzić, że książę Sussex weźmie udział w ceremonii koronacji w Opactwie Westminsterskim 6 maja. Księżna Sussex zostanie w Kalifornii z księciem Archiem i księżniczką Lilibet.

Markle nie byłaby jedyną, która przegapiła uroczystości. Sarah Ferguson, księżna Yorku i była żona księcia Andrzeja, została zlekceważona przez rodzinę królewską.

Wydawała się być w dobrym nastroju, rozmawiając z Hello! Magazyn w tym tygodniu twierdziła, że ​​nigdy „nie spodziewała się” zaproszenia, zamiast tego dostała „małą herbaciarnię i wisienkę na kanapce z kurczakiem”.

Koronacja króla Karola III odbędzie się 6 maja w Opactwie Westminsterskim w Londynie.
POOL/AFP przez Getty Images

Ellsworth pomyślał, że byłoby to „trochę szorstkie”, ponieważ 63-letni autor nie byłby obecny na koronacji.

„Ludzie kochają Fergie. Myślę, że jest członkiem rodziny królewskiej, trafiła na pierwsze strony gazet z niewłaściwych powodów” – powiedziała.

Dodała: „Myślę, że ludzie wolą ją bardziej niż Meghan Markle, ale wiesz, że to zależy od nich, kogo zdecydują, a jej najwyraźniej nie ma na liście”.

READ  Rachel McAdams gra swojego sobowtóra w niespodziewanym skeczu – Deadline


Załaduj więcej…
https://nypost.com/2023/04/15/brits-rejoicing-meghan-markle-wont-attend-king-charles-coronation/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj udostępniony adres URL