31 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Braves interesują się Sonnym Grayem

Braves interesują się Sonnym Grayem

Odważni mają w tym interes Sonny’ego Grayajako Jon Morosi z MLB Network (Link X) opisuje Atlantę jako „Jeden z najlepszych zalotnikówZa zasługi dla praworęcznej drużyny. The Twins (były zespół Graya), Cardinals i Phillies byli w różnych momentach tej zimy łączeni z wolnym agentem, chociaż Filadelfia może opuścić skład po ponownym podpisaniu kontraktu Aarona Noli Dzisiaj wcześniej.

Co ciekawe, Morosi i Jeff Passan z ESPN wspomniany To, że Atlanta również naciskała na podpisanie kontraktu z Nolą, sugeruje, że Braves rozważają poważną poprawę rotacji. Raporty z zeszłego tygodnia wskazywały, że Braves skupiali się na pomocy w rzucaniu Sportowiec Ken Rosenthal Napisał dziś wcześniej, że „przynajmniej zawodnik z pierwszej linii frontu” wydaje się znajdować na liście życzeń Atlanty

Jak zauważyli Rosenthal i inni od piątkowego terminu rozstrzygania przetargów, Braves dokonali szeregu cięć w swojej klasie arbitrażowej, w wyniku serii transakcji, zwolnień i braku przetargów, w wyniku czego zwolniło się 10 miejsc w 40-osobowym składzie i prawie Obniżono budżet o 14 milionów dolarów. Braves i tak planowali zwiększyć płace w 2024 roku, ale oczywiście każdy dolar będzie się liczył w sytuacji, gdy Atlanta będzie musiała przebić inne zespoły, aby pozyskać czołowego wolnego agenta.

MLB Trade Rumors przewiduje czteroletni kontrakt wart 90 milionów dolarów dla Graya, który poza sezonem zajmuje dziewiąte miejsce na naszej liście 50 najlepszych wolnych agentów. Trzykrotny uczestnik All-Star spisał się solidnie przez większą część swojej 11-letniej kariery, ale rok 2023 był prawdopodobnie najlepszym sezonem Graya, ponieważ uzyskał dla Bliźniaków 2,79 ERA w 184 rundach i zajął drugie miejsce w głosowaniu na AL Cy Young Award. Chociaż historia kontuzji Graya była nieco burzliwa, jego ubiegłoroczne występy prawdopodobnie pomogły rozwiać pewne wątpliwości co do tego, czy Gray będzie w stanie pozostać produktywnym i wytrzymałym ramieniem, gdy wkroczy w sezon w wieku 34 lat.

READ  Historyczny powrót wikingów, katastrofa nietoperzy i nie tylko

Możliwe, że Braves postrzegali Graya przynajmniej jako następcę Charliego Mortona Jako weteran w rotacji. Morton przybył do Atlanty przed sezonem w wieku 37 lat i przez trzy sezony w drużynie był tak skuteczny, że Braves skorzystali z opcji klubowej wartej 20 milionów dolarów i sprowadzili Mortona z powrotem na rok 2024. Morton ma teraz 40 lat. Często myślą o emeryturze, a… Maks Fryd Następnej zimy mógłby zostać wolnym agentem, więc Atlanta mogłaby zatrudnić innego długoterminowego miotacza, który mógłby do nich dołączyć. Spencera Stridera.

Prezes operacji baseballowych w Atlancie, Alex Anthopoulos, jest dość wyważony Jego wysiłki wolnego agenta W ciągu sześciu lat kierowania biurem. Marcel OzunaCzteroletni kontrakt o wartości 65 milionów dolarów to największy kontrakt, jaki Braves zaoferowali w erze Anthopoulosa, przy czym większość pozostałych podpisów zmierza w stronę rocznych lub dwuletnich kontraktów z doświadczonymi weteranami (tj. Kenleya Jansena, Josha Donaldsona, początkowa umowa Mortona). Ponieważ Braves przekroczą próg podatku od luksusu w 2023 r., będą musieli również zrezygnować z dwóch wyborów w drafcie w 2024 r. i 1 miliona dolarów w międzynarodowym przekazie, aby podpisać kwalifikującą się ofertę, która odrzuca wolnego agenta takiego jak Gray.

Może to jednak być tylko dodatkowa cena, jaką Anthopoulos jest skłonny zapłacić, aby wzmocnić rotację. Chociaż Braves mieli w ostatnich latach naprawdę dobry start, przez ostatnie dwa lata nie dotarli do play-offów, a szczególnie w zeszłym roku Braves borykali się z wieloma kontuzjami związanymi z rotacją. Ponieważ nic nie wskazuje na to, że mocny skład Atlanty ulegnie spowolnieniu, usprawnienie personelu rzucającego może być ostatnim krokiem niezbędnym do powrotu Braves do World Series.