24 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Brandon Beane: Limit wynagrodzeń wynoszący 255 milionów dolarów uratował Billsa i przygotowywaliśmy się do jego obniżenia

Brandon Beane: Limit wynagrodzeń wynoszący 255 milionów dolarów uratował Billsa i przygotowywaliśmy się do jego obniżenia

Ogłoszenie przez ligę NFL w zeszłym tygodniu, że górny limit wynagrodzeń na rok 2024 wyniesie 255,4 mln dolarów, było dobrą wiadomością dla dyrektora generalnego zespołu, który obecnie przekroczył ten limit.

Dyrektor generalny Bills, Brandon Beane, którego zespół ma obecnie o około 40 milionów dolarów więcej niż limit na rok 2024 na kilka tygodni, powiedział: BFT na żywo To ogromna ulga, że ​​limit przekroczył 255 milionów dolarów, podczas gdy Bean przygotowywał się do zmian w składzie, aby zejść poniżej 245 milionów dolarów.

„Naszym pierwszym wyzwaniem jest wyeliminowanie i ograniczenie limitu” – powiedział Bean. „Byłem podekscytowany widokiem 255 w porównaniu z 245. Myśleliśmy, że będzie to połowa 240, a tak naprawdę byliśmy konserwatywni i liczyliśmy nieco niżej. Kiedy usłyszałem, że będzie bliżej 250 do 240, pomyślałem, że to dobrze, może to będzie 248. Pojawia się przy 255 i cię uratuje. Być może będziesz musiał zwolnić lub zrestrukturyzować niższego człowieka.

Beane powiedział, że Bills chcą zatrzymać w drużynie jak najwięcej dobrych zawodników, dopóki mają elitarnego rozgrywającego, Josha Allena, w doskonałej formie. Powiedział jednak, że nie chce też stawiać Bills w sytuacji, w której wydają zbyt dużo, próbując wygrać, teraz, gdy w przyszłych latach znajdują się w niemożliwej sytuacji, w której górny pułap wynagrodzeń jest niemożliwy.

„Nie chcesz po prostu wydawać wszystkim kart kredytowych i układać je w stosy” – powiedział Bean. „W pewnym momencie ten termin staje się wymagalny, więc próbujesz to zrównoważyć. Nie chcę wkraczać w rok 2025 lub 2026 i mówić: «Mamy do wydania 112 milionów dolarów. Jak wejdziemy w sezon?»”.

Przed Billsami jeszcze kilka trudnych ruchów, aby osiągnąć maksymalny limit w tym sezonie, ale wyższy limit znacznie ułatwia tę pracę.