24 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Bond Margaret Qualley i Geraldine Viswanathan w filmie „Lalki na wynos”.

Bond Margaret Qualley i Geraldine Viswanathan w filmie „Lalki na wynos”.

Komedia dorosła Wypędzanie lalek Może to być „trywialne”, ale jest rzekomo trywialne.

„Kiedy po raz pierwszy przeczytałam scenariusz, był on lekceważący, świeży i innowacyjny, ale nadal niósł w sobie poczucie nostalgii. Wydawał się naprawdę specyficzny i zabawny, a do tego miał klimat Quinn-Y z niespodzianką” – powiedziała Geraldine Viswanathan, współautorka scenariusza prowadził film. . „Są tandetne elementy, ale jest też pewien poziom prestiżu, gdy pracuje się z tymi chłopakami. Są najlepsi z najlepszych i nakręcili najwspanialsze filmy w historii. Nakręciłem już kilka tandetnych filmów, ale to uczucie jak najlepsze połączenie filmu klasy B z tym tandetnym światem.”

Wyreżyserowany przez nagrodzonego Oscarem reżysera Ethana Coena i napisany wspólnie z jego żoną Tricią Cooke, film opowiada o powściągliwej Marian i swobodnym Jamiem Viswanathana (w tej roli Margaret Qualley) podczas improwizowanej podróży. Jednak w drodze do ostatecznego celu w Tallahassee na Florydzie spotykają grupę niekompetentnych przestępców, co wywołuje wesołość i chaos. Wypędzanie lalekktóry trafi do kin w piątek, 23 lutego 2024 r., cieszyć się grami z tropami we wszystkim, od klasycznych filmów drogi po dzieła Johna Watersa i Russa Meyera.

„Zostało to specjalnie napisane” – wyjaśnił Qualley. Uwielbiała pracować z Quinnem i Cookiem, uważając produkcję za pracę marzeń. „Scenariusz był oparty na Biblii, a dialogi były nie z tego świata. Wszystko było przygotowane. Były tam instrukcje sceniczne; wchodziłeś na plan, odbywałeś małą próbę, a Ethan mówił: „Stoisz”. „tutaj, ty stoisz tam, pudełko jest tutaj.” Wszystko zostało wstępnie zablokowane i w dużej mierze zredagowane po przybyciu. Kiedy reżyser wie, czego chce, to mnie uwalnia, bo teraz zależy mi na mojej pracy.

„Musiałam tylko myśleć o byciu tam, robieniu tego i spędzaniu czasu z Geraldine. Praca w ten sposób to marzenie i całkowity luksus. Po przeprowadzeniu eksperymentu, eksperymentowaniu i zobaczeniu, co się stanie, będę zachwycona Ethan, a on na to: „Dobra robota”. „Lub cokolwiek innego”. To odpowiedź mojego taty, a potem spojrzysz na moją mamę, a Tricia może dać mi notatkę lub odwrotnie. Świadomość, że przywódcy dowodzili wieloma statkami i wiedzą, dokąd zmierzają, daje wolność i bezpieczeństwo”.

Marian Viswanathan i Jimmy z Quales to dwa zupełnie różne typy ludzi, ale ich naturalna chemia jest nienaganna. Dynamika przyciągania przeciwieństw może być trudna do określenia, ale odkryli, że połączenie jest natychmiastowe i naturalne.

„Bardzo trudno nie zakochać się w Margaret Slash Jimmy” – ujawnił Viswanathan. „Te postacie są przeciwieństwami i chciałem je zagrać w sposób, który bardzo różnił się od Margaret i Jamiego. Przeciwieństwa się przyciągają i oboje mogą się czegoś od siebie nauczyć. Na początku zadajesz sobie pytanie: „Dlaczego oni to robią?” lubicie się nawzajem?”. Wybieracie się w tę podróż.” Razem. Łatwo jest zakochać się w kimś, kiedy wspólnie pracujemy nad projektem, tak jak Margaret i ja oraz Marianne i Jamie, ponieważ mieli ten sam cel. Kiedy poznać się bliżej, przez przypadek, obok siebie, tam kwitnie prawdziwa miłość.

Qualley kontynuował: „Doświadczenie bycia w filmie naprawdę przypomina podróż samochodem. Niektóre z moich ulubionych przyjaźni to te, które są na ciebie wymuszone. To tak, jakbyś przyjaźnił się z kimś od dzieciństwa, a teraz jesteś tam. Nic już nie jest takie samo, ale nadal jesteście przyjaciółmi. „Tak właśnie jest z Geraldine, gdzie nie wiadomo gdzie, kiedy i gdzie na tym świecie moglibyśmy się poznać, ale wspólne prowadzenie w tę podróż było wielką radością i teraz jesteśmy cholernymi przyjaciółmi .”

Obie aktorki poczuły tak silną więź i zażyłość z bohaterami oraz sobą nawzajem, że z radością skorzystałyby z możliwości ponownego połączenia Marianne i Jamiego w ramach kolejnej przygody. Zgadzają się, że istnieje potencjał, ale wydaje się to mało prawdopodobne.

„Nie sądzę, że są takie plany, ale bardzo chciałbym” – powiedział Qualley. „Wiem, że Ethan i Tricia robią trylogię, ale myślę, że następna część będzie po prostu zupełnie innymi postaciami. I w 1000 procentach zgadzam się, że przed nami jeszcze długa droga. Kocham Marianne i Jamiego i od chwili, gdy zacząłem planie, byłem przerażony.” „To już prawie koniec, chciałbym to powiedzieć. Bardzo podobało mi się doświadczenie związane z filmem i praca z Geraldine. Zwykle nienawidzę pracy w dziennikarstwie, ale kiedy robię to z Geraldine, jest wspaniale. Znów ją widzę.

Oprócz Qualleya i Viswanathana w rolach głównych, Wypędzanie lalek W obsadzie znajdują się Beanie Feldstein, Colman Domingo, Pedro Pascal, Bill Camp, Joey Slotnick i CJ Wilson w roli The Goons. W filmie występuje także Matt Damon w jego najbardziej chaotycznej i najzabawniejszej roli pełnometrażowej od tamtej pory Eurowycieczka. Tutaj wciela się w senatora Gary’ego Channel, polityka, który ma tajny romans.

„To legenda” – roześmiał się Viswanathan. „Mieliśmy dzień z Mattem Damonem, podczas którego kręciliśmy tę scenę pod koniec filmu. Patrzenie, jak wygłasza tę przemowę i zdejmuje kapelusz tak poważnie, a także oglądanie, jak jeden z naszych najlepszych aktorów wygłasza to, wręczając mu pudełko wibratorów, było czymś niesamowitym prezent. To był jeden z tych dni. Mój ulubieniec na planie, a on nie mógł być milszym facetem. Był taki słodki. Nie mogłam w to uwierzyć. Pomyślałam: „Po prostu spędzamy czas z Mattem”. Damona.” „To jest surrealistyczne”.

READ  Źródła podały, że legendarny zapaśnik WWE Ric „The Nature Boy” Flair po raz ostatni pojawi się na ringu w lipcu.