12 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

BKOM Studios ogłasza RPG Pathfinder: Abomination Vaults na PC

BKOM Studios ogłasza RPG Pathfinder: Abomination Vaults na PC

Jest właścicielem studia BKOM ogłaszać Kooperacyjna gra RPG typu hack and slash Pathfinder: Abominations Vaults Na PC (Steam). A Kampania na Kickstarterze Zostanie uruchomiony później w maju.

Ruszyła kampania na Kickstarterze dla Pathfinder: Abominations Vaults Daje nam to możliwość podzielenia się naszym podekscytowaniem i oczekiwaniem na projekt z fanami IP, od samego początku „, powiedział dyrektor generalny BKOM Studios Frederick Martin w komunikacie prasowym. „Dzięki Kickstarterowi możemy dotrzeć bezpośrednio do graczy i wspierających , dając im szansę ożywienia gry razem z nami.

„Tworząc ten kanał komunikacji z fanami, kampania jest dla nas sposobem na stworzenie silniejszej, głębszej i bardziej znaczącej gry i wierzymy, że każdy Pionier Warto się ekscytować”.

Oto przegląd gry, za pośrednictwem BKOM Studios:

Maksymalnie czterech graczy napędza kreację Pionier Bohaterowie w głębi Gauntlight Keep, walcząc ze śmiercionośnymi potworami i obrzydliwościami, aby dotrzeć do złej czarodziejki Belcorry Haruvex i położyć kres jej podłym planom raz na zawsze.

Zła czarodziejka Belcorra Haruvex powróciła, by nawiedzać swoją opuszczoną Twierdzę Gauntlight. Tam potajemnie zebrała armię bestii, potworów i obrzydliwości, aby zemścić się na tych, którzy skrzywdzili ją za życia. Potrzebni są odważni bohaterowie – by wyruszyć w te dawno zapomniane głębiny, pokonać ohydną armię Belcory i dać odpocząć jej złemu duchowi… na zawsze.

W grze gracze zagłębiają się w Gauntlight Keep – ogromny, rozległy loch pełen ohydnych potworów i ohydnych obrzydliwości – aby zabić złą wiedźmę, która przebudziła się w jej najdalszych głębinach. Aby opowiedzieć bogatą historię z perspektywy przygody i jej uczestników, w grze pojawią się cztery ikony z Pionier Wszechświat, w tym Amiri i Ezrin.

Obejrzyj wideo z ogłoszeniem kampanii na Kickstarterze poniżej.

Reklama wideo do kampanii na Kickstarterze