22 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

5233687_web1_ptr-Steelers20-010322

Ben Roethlisberger brzmi podczas zmiany nazwy pola Heinza

Odrzuć media społecznościowe Wypłynął ze wszystkich obszarów Po poniedziałkowej decyzji Pittsburgh Steelers o zmianie nazwy Heinz Field na Acresor Stadium.

Najbardziej godną uwagi osobą, która napisała na Twitterze symboliczny kciuk, był były rozgrywający Steelersów Ben Roethlisberger – najbardziej utalentowany gracz, który został nazwany budowniczym domów w swoim miejscu pracy.

Zgadzam się w tej kwestii z Roethlisbergerem i wieloma innymi fanami Steelersa oraz przedstawicielami mediów. Nazwa jest ohydna, purytańska i pozbawiona jakiegokolwiek uzasadnionego związku z Pittsburghem. Wolałbym, żeby stadion również zachował swoją pierwotną nazwę.

Ale musimy zachować pewną perspektywę.

Przede wszystkim budynek nie został rozebrany. Tweet Roethlisbergera i niektóre reakcje fanów sprawiają, że wygląda na to, że Heinz Field został zburzony, a nie przemianowany.

Słyszałem wczoraj, jak wielu rozmówców sportowych rozmów radiowych sugeruje, że w pewnym sensie nazwa na namiocie wpłynie na nastrój na siedzeniach.

To jest idiotyczne.

Możesz dosłownie nazwać budynek „wstaw nazwę tutaj na boisku”, a jeśli obrońca Steelers ponownie wybierze 6 w mistrzostwach AFC, tak jak zrobił to Troy Polamalu, konstrukcja wciąż się zapada, kołysze i trzęsie, jak to zrobił tej nocy.


Związane z:

Tim Benz: Evgeny Malkin grał ciężko na froncie dekady. Oczywiście pingwiny też są gotowe
Mark Madden: Od Evgeniego Malkina po Heinza Fielda priorytety fanów wymykają się spod kontroli


Podobnie można by nazwać obiekt „Fred Rogers Stadium na Rooney Stadium w kompleksie sportowym Bremante”, a atmosfera zepsułaby się, gdyby Steelers przegrali 28:0 w pierwszej kwarcie play-off z Browns.

READ  Ronald Akuna Jr. objął prowadzenie u siebie w 10. zwycięstwie Bravesa z rzędu

Nie żeby Roethlisberger cokolwiek o tym wiedział.

Jeśli nazwa na zewnątrz stadionu wpływa na twój entuzjazm jako kibica przez samo kopanie piłki, nie jesteś aż tak wielkim fanem.

A jeśli czyjś umysł jest na tyle rozkojarzony, by w trakcie gry wędrować do tego poziomu usprawiedliwienia, produkt na boisku prawdopodobnie nie jest dobry.

Plus, Ben, chodź. Trochę samoświadomości, dobrze? Właśnie przeszła na emeryturę po zarobieniu 267 milionów dolarów od rodziny Rooneyów. A ty kwestionujesz nieruchomość, aby zarabiać pieniądze?

Jak na ironię, nazywasz się Roethlisberger.

To znaczy, ktoś musi się upewnić, że na koncie płacowym jest wystarczająco dużo, żeby można było zlikwidować pensje TJ Watta.

Być może za kolejne 20 lat Roethlisberger mógłby sam kupić prawa do nazwy i zmienić je z powrotem na „Heinz Field na Big Ben Stadium”. Gigantyczne zegary mogą zastąpić butelki ketchupu i siedem razy zadzwonią po wylądowaniu Steelerów.

Skoro o tym mowa, co się stanie butelki ketchupu W każdym przypadku? Czy są sprzedawane na aukcji publicznej? Czy Heinz Field nadal jest na minusie?

Jeśli tak się stanie, będę bardziej zaniepokojony tym, kto jest zmiennikiem Roethlisbergera w środku i co odczytuje tablica wyników na boisku.

Nie imię na zewnątrz.

Tim Benz jest pisarzem Tribune Review. Możesz skontaktować się z Timem pod adresem [email protected] lub przez Świergot. Wszystkie tweety można ponownie opublikować. Wszystkie e-maile podlegają opublikowaniu, chyba że zaznaczono inaczej.