12 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

BBC odwołuje program Top Gear po wypadku gospodarza – The Hollywood Reporter

BBC odwołuje program Top Gear po wypadku gospodarza – The Hollywood Reporter

maksymalna prędkośćniegdyś jeden z najbardziej dochodowych klejnotów koronnych w portfolio programowym BBC i program nadawany przez prawie 46 lat, został odłożony na dłuższy okres.

BBC ujawniło we wtorek, że pionierski program motoryzacyjny nie powróci w „przewidywalnej przyszłości” i że „postanowiło wstrzymać” serial.

Ta wiadomość nadeszła po wypadku samochodowym, w którym brał udział gospodarz Freddie Flintoff podczas kręcenia serialu, co spowodowało wstrzymanie produkcji ostatniego sezonu.

Do zdarzenia – trzeciego z udziałem Flintoffa w serialu – doszło pod koniec 2022 roku, po którym były krykiecista został przetransportowany samolotem do szpitala. W październiku doniesienia prasowe potwierdziły, że BBC Studios, komercyjne ramię British Broadcasting Corporation, produkuje… maksymalna prędkośćOsiągnięto odszkodowanie w wysokości 9 milionów funtów (11,3 miliona dolarów) za obrażenia odniesione przez Flintoffa.

Decyzja o usunięciu serialu została podjęta po zewnętrznym dochodzeniu BBC dotyczącym bezpieczeństwa i higieny pracy, które, jak stwierdzono, nie zostanie opublikowane. Oddzielny raport dotyczący zdrowia i bezpieczeństwa analizuje poprzednie sezony maksymalna prędkość Odkryła, że ​​ze sposobu produkcji serialu można wyciągnąć „ważne lekcje”.

BBC oświadczyło we wtorkowym oświadczeniu, że pozostaje „zaangażowana” w współpracę z trio gospodarzami, w skład którego wchodzą Flintoff, Chris Harris i Paddy McGuinness, i jest „podekscytowana nowymi projektami opracowywanymi z każdym z nich”. Nie podano od razu żadnych dalszych szczegółów.

BBC dodało: „Wiemy, że przerwanie serialu będzie rozczarowującą wiadomością dla fanów, ale jest to słuszna decyzja”.

READ  Gra Squid: Emmy wygrała Lee Jung-jae i reżyser Hwang Dong-hyuk