25 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Awaria klientów Twittera z awarią interfejsu API

Awaria klientów Twittera z awarią interfejsu API

W ciągu ostatnich kilku tygodni od przejęcia Twittera przez Elona Muska doszło do zamieszania związanego z szybkimi zmianami platformy i wydaje się, że dziś wieczorem coś się dzieje z interfejsami API Twittera, takimi jak Tweetbot i kilkoma klientami Twittera innych firm.

Około godziny 23:00 ET tego wieczoru kilku użytkowników Twittera zauważyło, że klienci zewnętrzni zgłaszali komunikaty o błędach związane z interfejsem API Twittera. Ta powszechna awaria występuje we wszystkich aplikacjach innych firm, w tym Twitterrific, Fenix, Talon i wielu innych na Androida i iOS, a także macOS. Awaria API ma również wpływ na Tweetbota, ale na szczęście Tweetdeck wydaje się być nienaruszony.

Dopiero okaże się, czy jest to tymczasowa awaria, czy celowa decyzja Twittera, ponieważ firma nie opublikowała obecnie żadnego oficjalnego wyjaśnienia.

Jest jednak zrozumiałe, że Twitter może zabijać klientów zewnętrznych. Ci klienci generalnie nie przynoszą platformie żadnych przychodów z reklam, co Musk wyjaśnił, że do tej pory był priorytetem w swojej kadencji. Tylko w tym tygodniu A raport z Informacja otwarty Desperackie środki mające na celu zatrzymanie kupujących reklamy Wielu użytkowników Twittera zauważyło znaczny wzrost liczby i częstotliwości reklam pojawiających się na platformie. Twittera też Niedawno zmusił użytkowników na iOS Aby domyślnie wyświetlić kartę Dla Ciebie zamiast karty Obserwowane, która faktycznie pokazuje konta, które obserwują.

Kolejną wskazówką, że jest to celowa decyzja ze strony Twittera, jest to, że aplikacje korzystające z interfejsu API nie są pełnymi klientami Nadal wydaje się działać. Są tylko zamiennikami zepsutych oficjalnych aplikacji Twittera.

Szczegóły pozostają w tym momencie w dużej mierze szkicowe, ale zaktualizujemy naszą relację, gdy dostępnych będzie więcej informacji.

Twitterrific przyznał się do problemu, ale nie przedstawił dalszych informacji.

READ  Dlaczego Hellblade 2 to coś więcej niż tylko gra wideo

FTC: Używamy linków partnerskich, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości: