22 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Autoryzowany dystrybutor vivo w Polsce opuszcza kraj

Autoryzowany dystrybutor vivo w Polsce opuszcza kraj

Wczorajsze niepotwierdzone doniesienia z Polski sugerowały, że lokalny oddział Vivo opuszcza kraj. Teraz GSMOnline.pl Otrzymałem następujące oświadczenie od vivo (przetłumaczone maszynowo):

Dla marki vivo ważna jest ciągła analiza rynku i wybór odpowiedniej strategii biznesowej w porozumieniu z lokalnymi przedstawicielami. Informujemy, że autoryzowany dystrybutor marki w Polsce podjął decyzję o zaprzestaniu działalności. Jednak nasi klienci nadal mogą liczyć na solidne produkty vivo, kompleksową obsługę klienta i nieprzerwane aktualizacje oprogramowania.

Inne lokalne publikacje, np Telepolis.pl Dostałem ten sam raport.

Na razie, vivo.com/pl nadal działa, a detaliści nadal sprzedają jego telefony. Nie wiadomo, jak długo ta sytuacja potrwa, a to oznacza, że ​​w Polsce nie pojawią się żadne nowe modele vivo.

Nawiasem mówiąc, Oppo wysłało wczesne oświadczenie GSMOnline.pl, co w zasadzie mówi „Nigdzie się nie wybieramy”. Firma zapowiada wprowadzenie na rynek w lipcu serii Renault 10. Oto oświadczenie (przetłumaczone maszynowo):

Zdecydowanie dementujemy pogłoski o opuszczeniu Polski. Kraj ten jest dla nas bardzo ważnym rynkiem i planujemy wystartować jeszcze w tym roku. W lipcu wprowadzimy do oferty urządzenia IoT, w tym serię Reno 10 i nowe słuchawki OPPO Air3 Pro w kolejnych miesiącach oraz poszerzymy portfolio ekosystemów.

vivo, podobnie jak Oppo, jakiś czas temu zamknęło swoją bazę w Niemczech. Holenderski oddział Vivo jest również offline, chociaż Oppo kontynuuje. Francuskie witryny obu marek nadal działają, pomimo doniesień o problemach na horyzoncie.

Dowód (po polsku)

READ  UE zgadza się na ograniczenie ceny rosyjskiej ropy do 60 USD, Polska popiera umowę