5 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Arizona zatrudnia Brenna Brennana: trenera stanu San Jose, który poprowadzi Wildcats po transferze Jedda Fischa do Waszyngtonu

Arizona zatrudnia Brenna Brennana: trenera stanu San Jose, który poprowadzi Wildcats po transferze Jedda Fischa do Waszyngtonu

Obrazy Getty’ego

Z raportu wynika, że ​​stan Arizona zatrudnił Brenna Brennana ze stanu San Jose jako głównego trenera drużyny piłkarskiej 247Sport. Brennan przejmuje stanowisko, aby zastąpić Jedda Fischa, który wyjechał, aby przejąć obowiązki do Waszyngtonu po tym, jak Kalen DeBoer wyjechał do Alabamy po przejściu Nicka Sabana na emeryturę. Umowa Brennan z Arizoną obowiązuje przez pięć lat.

Brennan (50 lat) została zatrudniona w San Jose State w 2017 roku, po okresie pracy jako trener skrzydłowych w stanie Oregon. Spędził jeden sezon w Arizonie jako asystent absolwenta w 2000 r., a także zatrzymywał się na Hawajach i Waszyngtonie, zanim w 2001 r. objął stanowisko trenera skrzydłowych w Cal Poly.

Brennan, gdy prowadził program, poprowadził stan San Jose do ogólnego rekordu 34-48. Spartanie osiągnęli rekord 7-6 w 2023 roku i zakończyli sezon porażką z Coastal Carolina w Hawaii Bowl. Brennan jest pierwszym trenerem w historii SJSU, który poprowadził program do trzech meczów w kręgle.

Podczas skróconego sezonu 2020 związanego z Covid-19 stan San Jose miał jeden z najlepszych sezonów w historii programów, ponieważ Spartanie zakończyli rozgrywki 7:1 i zdobyli swój pierwszy tytuł konferencyjny od czasu zdobycia części tytułu Big West Conference w 1990 r.

Zespół Wildcats znajduje się w stanie niepewności przed swoim inauguracyjnym sezonem w roli członka Wielkiej Dwunastki. Oczekuje się, że Fisch zabierze ze sobą do Waszyngtonu większość swojego sztabu trenerskiego, podczas gdy zawodnicy Arizony mają 30 dni na wejście na portal transferowy. Biegacz Jonah Coleman, który w zeszłym sezonie rzucił się na odległość 871 jardów, już jest w grze.

Oczekiwano, że Arizona powróci po 18 starterów po obu stronach boiska po sezonie 10-3, zanim Fisch objął pracę w Waszyngtonie.