23 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Apple pracuje nad nowym HomePodem z wyświetlaczem LCD na górze

Apple pracuje nad nowym HomePodem z wyświetlaczem LCD na górze

W tym roku Apple wprowadziło drugą generację HomePoda, dwa lata po zaprzestaniu produkcji pierwszej generacji pełnowymiarowego inteligentnego głośnika. Od tego czasu krążyły pogłoski, że Apple opracuje kilka prototypów HomePoda, niektóre z wyświetlaczem LCD. W Internecie pojawiły się właśnie zdjęcia jednego z tych prototypów i możemy potwierdzić, że pochodzą one z prawdziwego prototypu.

Zdjęcia przedstawiają prototyp HomePoda z wyświetlaczem LCD

Kolekcjoner prototypów Apple znanych jako Zdjęcia udostępnione przez Kosutami Co ciekawe, z komponentów HomePoda, które nie zostały wypuszczone dziś rano, na górze znajduje się duży czujnik ekranu dotykowego, o znacznie większej powierzchni niż obecny panel HomePoda. Następnie Kosutami udostępnił zdjęcie prototypu HomePoda z w pełni funkcjonalnym ekranem LCD na górze.

Obrazy są bardzo interesujące, zwłaszcza że nie ma na ich temat zbyt wielu szczegółów poza stwierdzeniem Kosutamiego, że konstrukcja tych wyciekających HomePodów bardziej przypomina drugą generację niż wycofaną pierwszą generację.

9 do 5Mac Udało nam się zweryfikować autentyczność tych obrazów na podstawie naszych własnych źródeł i poznaliśmy więcej szczegółów na temat tego LCD HomePod. Apple aktywnie pracuje nad prototypem o nazwie kodowej B720, co potwierdza, że ​​mówimy o nowym produkcie, a nie czymś, czego firma próbowała w przeszłości.

Chociaż Apple nie zdecydowało jeszcze, kiedy (i czy) ten HomePod ujrzy światło dzienne, B720 jest prototypem na zaawansowanym etapie, co sugeruje, że firma planuje wprowadzić go w najbliższej przyszłości.

Oto, co wiemy

Aby skorzystać z nowego wyświetlacza HomePod, Apple przepisał niektóre aplikacje tvOS, aby mogły działać na różnych formatach wyświetlania, co nie byłoby dziś konieczne, ponieważ prawie wszystkie telewizory mają ten sam współczynnik proporcji. Warto zaznaczyć, że HomePod obsługuje zmodyfikowaną wersję tvOS bez interfejsu użytkownika.

READ  Modele iPhone'a 15 i iPhone'a 15 Pro są już dostępne w przedsprzedaży

W kodzie systemu tvOS 17 znajdują się dowody na to, że Apple Music i Apple Podcasts to pierwsze aplikacje, które zostały przepisane w celu zapewnienia zgodności z nowym formatem przeglądania. Aplikacja LcdUTest pokazana na obrazku udostępnionym przez Kosutami to wewnętrzna aplikacja, której inżynierowie używają do testowania nowego wyświetlacza.

Jest jednak jeszcze za wcześnie, aby wiedzieć, jak będzie wyglądał interfejs 9 do 5Mac Dowiedziałem się, że podczas odtwarzania utworu lub podcastu na ekranie HomePoda pojawia się rozmyta animacja oparta na kolorach okładki albumu. Istnieją również wskazówki, że będzie wyświetlał kilka ważnych powiadomień, prawdopodobnie będzie odbierał połączenia telefoniczne i odpowiadał na wiadomości.

Źródła podają, że Apple aktywnie pracuje nad nowym HomePodem z wyświetlaczem LCD na górze
Koncepcja Parkera Ortolaniego

Ponownie, ten HomePod jest prototypem i może zostać wycofany w dowolnym momencie, ale wydaje się prawdopodobnym kandydatem na HomePod nowej generacji, gdy Apple zdecyduje się go zaktualizować.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.