16 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Andrew Scott zapytał o Barry'ego Keoghana w wywiadzie na czerwonym dywanie BAFTA – The Hollywood Reporter

Andrew Scott zapytał o Barry'ego Keoghana w wywiadzie na czerwonym dywanie BAFTA – The Hollywood Reporter

Andrew Scott opuścił wywiad dla BBC News na czerwonym dywanie podczas rozdania nagród BAFTA po tym, jak zadano mu niestosowne pytania. Saltburn Gwiazda i nominowany do nagrody BAFTA Barry Keoghan.

Scotta, który był obecny obok niego Wszyscy jesteśmy obcy Współpracownik Paula Mescala, ponieważ film był nominowany do sześciu nagród, w tym dla najlepszego filmu brytyjskiego, został zaproszony na rozmowę przez weterana rozrywkowego BBC Colina Pattersona.

Zamiast pytać o dziwaczny, doceniony przez krytyków dramat, Patterson zdecydował się skupić na pytaniu Scotta o jego przemyślenia na temat penisa Keoghana. W nagraniu, które teraz cieszy się ogromną popularnością, reporter powiedział: „Czy dobrze znasz Barry’ego?” Scott, który zdawał się nie wiedzieć, w jakim kierunku zmierza rozmowa, uśmiechnął się. „Tak! Znam Barry’ego, tak!”

Następnie Patterson zapytał: „No cóż, twoja reakcja, kiedy po raz pierwszy zobaczyłeś nagą scenę tańca na końcu filmu”. SaltburnScott zaśmiał się niekomfortowo i odpowiedział: „To wspaniale, to wspaniale.” Dodał: „Nie mam zamiaru nikomu tego psuć.” Paterson ciągle jej dokuczał, pomimo irytacji Scotta: „Wiele mówiło się o protetyce. „. Jak dobrze go znasz? Scott uśmiechnął się, pomachał do Pattersona i wyszedł z rozmowy kwalifikacyjnej.

W mediach społecznościowych wielu krytykowało decyzję Patersona o zadawaniu takich pytań.

Oppenheimera Był wielkim zwycięzcą nagród BAFTA, zdobywając siedem nagród, w tym dla najlepszego filmu. Wszystko Jesteśmy nieznajomymi I Saltburn Było zamknięte.

Gospodarz nie skomentował jeszcze swojej linii przesłuchań i ani BBC, ani Scott nie udzieliły odpowiedzi Reporter z HollywoodProśba o komentarz.

READ  Strój Travisa Kelce'a na niedzielny mecz był kolejnym jajkiem wielkanocnym dla Taylor Swift