28 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Aktualizacje łatek Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes są już dostępne

Aktualizacje łatek Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes są już dostępne

Duchowy następca Suikoden Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes jest już dostępny i niestety występują pewne problemy z wydajnością na Switchu.

Jeśli zastanawiasz się, jak odtąd zareaguje na to deweloper Rabbit & Bear Studios, informacje o japońskiej łatce mogą być oznaką tego, co ma nadejść. W aktualizacji dla „wszystkich zwolenników” gry na tej stronie zespół ujawnił szczegóły Wersja 1.0.3 Skrawek.

Według przybliżonego tłumaczenia tej aktualizacji (Poprzez media społecznościowe), ta łatka naprawia błędy wpływające na postęp gry, poprawia stabilność i naprawia inne drobne błędy. Warto zaznaczyć, że amerykańska wersja wersji na Switcha w chwili premiery to już wersja 1.0.3, zatem w tej łatce zastosowano już wszystkie aktualizacje.

Raporty graczy Subreddit kroniki Eudena Twierdzi, że nie poprawiło to zbytnio wydajności gry.

W naszej recenzji Hundred Heroes na Nintendo Life podsumowaliśmy wydajność jako „katastrofę techniczną” na Switchu — zauważając, że liczba klatek na sekundę często gwałtownie spada i rzadko osiąga docelowe 30 klatek na sekundę. Do tego dochodzi niewygodnie długi czas ładowania oraz miękkie blokady wymagające ponownego uruchomienia gry.

READ  Te ustawienia aparatu mogą pomóc w robieniu lepszych zdjęć na iPhonie