25 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

tiny-tinas-wonderlands-endgame-revealed-in-chaos-chamber-trailer

Aktualizacja Tiny Tina’s Wonderlands 1.0.1.0b poprawia czarną magię, naprawia króliczki Chaosu i nie tylko

Gearbox Software poinformowało, że pierwsza aktualizacja dla Cuda Tiny Tina Powinien być dostępny na wszystkich platformach. Aktualizacja 1.0.1.0b nie zmienia się zbytnio, ale zapewnia pewne aktualizacje jakości życia, które ułatwią grę dla wielu, zwłaszcza głównych pasm Spellshot.

Ta aktualizacja wprowadza kilka drobnych zmian, które mają duży wpływ. Skalowanie mrocznej magii na broniach zostało ulepszone, aby pasowało do innych podstawowych broni, co oznacza, że ​​włączenie czarnej magii jest tak samo przydatne, jak w przypadku każdej konfiguracji żywiołów. Zaktualizowano także legendarne zaklęcia, aby współgrały z kolorem przedmiotu, który dodajesz do swojego Stwórcy Przeznaczenia. Ich kod pasuje teraz do ich stylu rzucania, co ułatwia zrozumienie i stworzenie idealnego wyposażenia.

Wreszcie, Króliczki Chaosu w Komnacie Chaosu zostały zaktualizowane, dzięki czemu zawierają teraz tylko łupy specyficzne dla Komnaty Chaosu. Gracze byli, co zrozumiałe, rozczarowani otrzymaniem rekordowych łupów po włożeniu godzin wysiłku w końcówkę Tiny Tina’s Wonderlands. Teraz masz znacznie większą szansę na zdobycie najlepszych łupów z najtrudniejszej aktywności.

W notatkach o łatce dla Tiny Tina’s Wonderlands Aktualizacja 1.0.1.0bGearbox Software zwraca również uwagę na problemy, jakie gracze mieli z kojarzeniem gier, rozgrywką międzyplatformową i usługami online. Zachęca graczy do ciągłego zgłaszania problemów, aby można było wprowadzać nowe poprawki, aby gra wieloosobowa była płynna i przyjemna.

READ  Raport dotyczący rakiety: statek kosmiczny może ponownie polecieć w maju; Ariane 6 razem